Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!

Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!

27 Lis 2009, 16:18

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

LPRowiec
Nowicjusz

Miejscowość: LPR

Re: Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten fi

27 Lis 2009, 19:04

Moim idolem jest Giertych
Image
:mrgreen:
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

27 Lis 2009, 19:13

a ja chyba nie głosuje bo każdy z nich jest gó**o warty
Toretto

29 Lis 2009, 09:15

Ostatnio przeczytałem o tym ,że Zbigniew Ziobro był na przyjęciu urodzinowym u Rydzyka,miałem o nim dobre zdanie kiedyś(o Ziobro),był jako były minister sprawiedliwości u faceta,który zagarnął 100 milionów dolarów i milion świadectw udziałowych zbieranych na szczytny cel ratowania Stoczni Gdańskiej,nie rozliczył się z tej kasy nigdy,do tego czasu jest wspierany przez odmóżdżone mohery,jesteśmy chorym krajem po prostu.Prezydentem musi zostać znany lekarz profesor od chorób psychicznych ,który najpierw nam wyleczy te zryte berety,jak mogliśmy głosować na kogoś kto był aktywnym członkiem PZPR i to wygrał dwukrotnie?!Cały Zachód ma nas za debili ,za to właśnie ,zobaczmy na Czechów jak oni sobie żyją w kraju poszanowania prawa a u nas łamana jest nawet Konstytucja i to bez żadnej odpowiedzialności,kler pakuje nam krzyże do szkół a tak na prawdę żaden z nich nie jest godzien by krzyż na szyi nosić,żaden ,prawie żaden ,Szlachetnych Duchownych się niszczy :!: Ja wśród Polaków kandydata na Prezydenta nie widzę,to musi być to Gość na poziomie,takiego trzeba wynająć chociażby u Mądrych Czechów :!: Zobaczycie wtedy porządek i kulturę w Naszym Kraju pełnym niesamowicie dzielnych ludzi z moherami jak kulami u nóg!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006