Nie zapłaciłam raty za oc i sprzedałam auto... co teraz??

Nie zapłaciłam raty za oc i sprzedałam auto... co teraz??

05 Lis 2008, 11:23

Minal mi termin zaplacenia 2 raty za oc we wrzesniu. chce pilnie sprzedac to auto czy wiec musze oplacic ta rate i dwie kolejne?? teraz ubezpieczyciel straszy mnie windykacja... :(
86skorpion86
Nowicjusz

Re: Nie zapłaciłam raty za oc i sprzedałam auto... co teraz?

25 Lis 2008, 21:14

oczywiście, musisz zapłacić bo masz zawartą umowę na ubezpieczenie, która cię obowiązuje aż do chwili gdy sprzedasz samochód albo wypowiesz umowę.

Windykacja tylko potwierdza fakt tego obowiązku.

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam

Re: Nie zapłaciłam raty za oc i sprzedałam auto... co teraz?

02 Gru 2008, 16:20

Niestety musisz zapłacić nie ma tak łatwo jeździłeś samochodem to płacisz tez znajomy tez tak miał niestety. Windykacja z PZU się do niego uśmiechnęła ale dali mu chwile czasu żeby zebrał kasą na ta ratę.
warkotsilnika
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód