Niedrogie uniwersalne auto

01 Gru 2012, 20:23

zaloguje się jak zrobie jakieś zdjęcia i zamaskuje rysy :)

Mam jeszcze 2 pytanka - po pierwsze nie wchodzi 5 - tak jakby skrzynia była lekko przesunięta w prawą stronę i na 5 już nie ma miejsca aby taki ruch wykonać drążkiem. (2 razy ją wrzuciłem i teraz nie mogę.)

i jest jeszcze jeden mały problem z tym bendiksem, ponieważ znam się trochę i objawy są takie, że auto bardzo przygasa i jakby sprzęgiełko odrzuciło bendiks i obruci się silnik 1 raz albo wogóle i słychać bzzzz z pod maski. Pytanie czy nie jest za słaby akumulator, aby pociągnąć rozrusznik i dla tego się rozłącza?
2 jeżeli to jednak bendiks, to szukać rozrusznika czy sprzęgiełka, bo nie mam na razie pojęcia jak to dokładnie wygląda :)
gleborq
Początkujący
 
Posty: 53
Auto: szukam :)

01 Gru 2012, 20:55

Nigdzie nie poradzą Ci lepiej, niż na fanowskich stronach danego modelu, dlatego radzę zapytać się o te usterki na forum które podesłał Ci ArsenalFun. :)
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1374
Zdjęcia: 5
Prawo jazdy: 09 06 2013
Auto: VW Golf
Silnik: 1.6 MPI
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2009

01 Gru 2012, 21:05

U mnei są problemy z wrzuceniem piątki, ale to dlatego że uszczelniacz się poci.
Bendiks to możesz kupić np. tutaj rservice.info ja kupowałem sam bendiks. Kupujesz go, wyciągasz rozrusznik, wymieniasz bendixy i gotowe ;)
ArsenalFun
Początkujący
 
Posty: 74
Auto: Mazda Premacy
Silnik: 2.0 DiTD
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003