Nietuzinkowe auto do 10-11tys

Nietuzinkowe auto do 10-11tys

12 Gru 2016, 15:32

Aktualnie szukam ciekawego auta do około 11tys złotych. Z racji, że będę jeździł głównie po mieście, czasami jakaś dłuższa trasa wybieram jeden i słuszny rodzaj silnika, czyli tylko benzynka :naughty:. Całkiem możliwe jest, że założę do auta instalację gazową, więc silnik musi się trochę lubić z gazem :D. W temacie użyłem słowa "nietuzinkowe", mam na myśli po prostu, że szukam auta niezbyt popularnego z fajnym silnikiem(myślę o jakimś v6). Co do samego auta nie mam raczej większych wymagań, przydałaby się jakaś klima, ciekawa linia nadwozia, może skóra w środku( chociaż niekoniecznie). Ostatnio moją uwagę zwrócił Peugeot 406 coupe z silnikiem 3.0? Jest to waszym zdaniem auto godne polecania?
Prosiłbym o ocenę ogłoszenia jak i podanie alternatywnych propozycji :) Pozdrawiam :)
http://otomoto.pl/oferta/peugeot-406-ID ... xtor=SEC-8
mati96000
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 03 1996
Auto: Nie mam

Re: Nietuzinkowe auto do 10-11tys

12 Gru 2016, 16:02

Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili