Nietypowy znak drogowy

Re: Nietypowy znak drogowy

22 Lis 2016, 14:57

Rozumiem, że nie chodzi tutaj o numer drogi? Jestem ciekaw, bo nigdy nie spotkałem się chyba, z takim przedstawionym u góry na niebieskim tle.
Bartis
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 11 1990
Auto: Audi A4
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Diesel

Re: Nietypowy znak drogowy

23 Lis 2016, 15:32

Bartis napisał(a):Rozumiem, że nie chodzi tutaj o numer drogi?

Napewno nie jest to numer drogi. Numeracja dróg jest określona w odpowiedniej ustawie, któa określa na jakim tle i w jakim kolorze ma być numer jakiej drogi. Np. drogi krajowe są oznaczone tabliczką z czerwonym tłem i 2 białymi cyframi. Drogi wojewódżkie mają żółte tło i 3 czarne cyfry. Itd.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak dbać o klimatyzację w samochodzie? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006