Nieuczciwy komis samochodowy: Nowa Wieś Rzeczna ul Leśna 16

Nieuczciwy komis samochodowy: Nowa Wieś Rzeczna ul Leśna 16

19 Kwi 2015, 08:38

Nie polecam WOGÓLE tego komisu. Właściciel mówi jedno przez telefon a na miejscu okazuje się całkiem coś innego. Na moje uwagi i mojego mechanika , że samochód ma wady i usterki odpowiada że każdy ma, a pokazanie mu usterek polega na tym że to ja je mu pokazuje a on wtedy mówi że wie o tym, zaś sam nic na ten temat wcześniej nie wspomina. Typowy NACIĄGACZ. I jeszcze jedno , nawija ściemy typu rozmów psychologicznych, żenada. Ja nadałęm mu ksywkę PSYCHOLOG.
BEZNADZIEJA :no: :no: :no:
robak3231
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 05 1993
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: VW Bora
Silnik: 1,6 105 kM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Nieuczciwy komis samochodowy: Nowa Wieś Rzeczna ul Leśna 16

21 Kwi 2016, 12:32

Witam. Ja nie polecam autokomisu "auto giełda" w nowa wieś rzeczna 12B. Kupiłem Auto które rozsypało się w drodze powrotnej do domu. Audi po sprawdzeniu przez mechanika okazało się kompletnym wrakiem po bardzo dużym wypadku. Audi oryginalny miało tylko dach reszta szpachel i nowy "śliczny" lakier. Naklejka z numerem vin podrabiana wydrukowana na dobrej drukarce. Malowana i spawana komora silnika,brak poduszek powietrznych. Zadzwoniłem do Pana sprzedającego z prośbą wymiany samochodu na inny to powiedział ze nie ma problemu,ale ze mam nie liczyć na cuda bo na jego placu nie ma aut bezwypadkowych,ale jak któreś podoba mi się bardziej to oczywiście możemy zamieniać. Dodam ze auto miało być po drobnej kolizji.Sprzedałem je jako powypadkowe z bardzo dużą stratą.
Damian132
Obserwowany

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006