Nissan almera wysokie wolne obroty

Nissan almera wysokie wolne obroty

07 Wrz 2016, 21:05

Witam Panowie, Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, w razie potrzeby proszę poprawę.

auto: nissan almera 2l diesel, 1996

problem: odpalałem ostatnio inne auto z kabli i kolega nie popatrzył dobrze bo to wieczorem było i źle podpiął kable, oczywiście odrazu momentalnie zostały rozpięte jak zaiskrzyło, jednak po tym zdarzeniu następnego dnia zaczął mi migać check, teraz pali się cały czas, a ostatnio zauważyłem że często na wolnych obrotach mam około 1000- 1400 obr/min.

domyślam się że to co mi się ostatnio dzieje to wynik tego zwarcia, i pewno jakiś czujnik/przekaźnik czy coś, się spaliło/nadpaliło, jednak nie wiem co to może być i gdzie tego szukać. dlatego proszę o pomoc.

dzięki i pozdrawiam.
jabczana
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 03 1918
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: nissan almera
Rok produkcji: 1996

Re: Nissan almera wysokie wolne obroty

08 Wrz 2016, 08:14

jabczana napisał(a):...zaczął mi migać check, teraz pali się cały czas,

A co na instrukcja obsługi? Tylko nie pisz, że nie masz....Jest w necie.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006