Nissan Navara wyciek z tylnej piasty

Nissan Navara wyciek z tylnej piasty

06 Sty 2013, 11:25

Koledzy i koleżanki mam problem z wyciekiem oleju z tylnej piasty, nie wiem w jaki sposób wyciągnąć półośkę żeby zdemontować piastę i wymienić uszczelniacz tak żeby nic na siłę nie uszkodzić proszę o radę
piotrsrem
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 05 2004
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Fiat palio
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Nissan Navara wyciek z tylnej piasty

05 Mar 2015, 23:43

Trochę chyba spóźniona ta odpowiedź ale teraz zobaczyłem temat i może choć trochę pomogę innym forumowiczom.A mianowicie miałem to samo z obydwu stron . Tylne koła praktycznie nie hamowały , bo okładziny były zaolejone.Z tego co wiem to idą tam dwa uszczelniacze (wewnętrzny i zewnętrzny) oraz łożysko (mówimy o jednej stronie oczywiście).Naprawiał mi to mechanik i on to chyba wyciskał na prasie te łożyska.
libudarafal
Obserwowany

Auto: NISSAN NAVARA D40
Silnik: 2,5 DDTI 171KM
Paliwo: Diesel
Typ: Pickup
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Marea 1,9 / Focus mk1 1,8 / 306 2,0 / Megane I 1,9 / Octavia I 1,9 [C] Marea 1,9 / Focus mk1 1,8 / 306 2,0 / Megane I 1,9 / Octavia I 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1999r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Marea Weekend 1,9 JTD - 105KM - Ford ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      PickUp drift
      Oczekiwanie na zielone światło przed startem, motor