Nissan Navara wyciek z tylnej piasty

Nissan Navara wyciek z tylnej piasty

06 Sty 2013, 11:25

Koledzy i koleżanki mam problem z wyciekiem oleju z tylnej piasty, nie wiem w jaki sposób wyciągnąć półośkę żeby zdemontować piastę i wymienić uszczelniacz tak żeby nic na siłę nie uszkodzić proszę o radę
piotrsrem
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 05 2004
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Fiat palio
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Nissan Navara wyciek z tylnej piasty

05 Mar 2015, 23:43

Trochę chyba spóźniona ta odpowiedź ale teraz zobaczyłem temat i może choć trochę pomogę innym forumowiczom.A mianowicie miałem to samo z obydwu stron . Tylne koła praktycznie nie hamowały , bo okładziny były zaolejone.Z tego co wiem to idą tam dwa uszczelniacze (wewnętrzny i zewnętrzny) oraz łożysko (mówimy o jednej stronie oczywiście).Naprawiał mi to mechanik i on to chyba wyciskał na prasie te łożyska.
libudarafal
Obserwowany

Auto: NISSAN NAVARA D40
Silnik: 2,5 DDTI 171KM
Paliwo: Diesel
Typ: Pickup
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006