Nissan Terrano II - opinie....

Nissan Terrano II - opinie....

20 Kwi 2006, 22:19

Cześć,

Co sądzicie o tym Nissanie terreno II zastanawiam sie nad kupnem, ogladalem to autko i podoba mi sie :) ale nie wiem jak sprawy sie maja pod wzgledem technicznym jak sie sprawuje na trasie no i czy da sie nim pojechać w teren ;p pozdro...
Gość

Re: [Nissan Terrano II] opinie....

01 Lut 2007, 16:47

,,ogladalem to autko i podoba mi sie " Podoba ci sie Nssan Terrano II :shock: czlowieku dwujke spieprz.... jak ja nie moge wyglada jak SUV o wlasciwosci jezdne tego autk mnie nie pytaj moge ci tylko powiedzieć ze auto jeste obrzydliwe w porownaniu do poprzednika (sam mam Terrano I). Zmień o nim zdanie przyjzyj mu sie z bliska jego ksztalty sa okropne jest strasznie zbite konstruktorzy skrzywdzili nazwe Terrano. Pozdro jak sie ze mna nie zgadzasz to znaczy ze masz cos nie tak z gustem sputaj sie KARSTON jednego z urzytkownikow tego forum on na bank sie ze mna zgodzi i powie ci wszystko o Terrano II
lasty
Początkujący

Miejscowość: z laptopka :D

01 Lut 2007, 17:14

lasty napisał(a):(...) jak sie ze mna nie zgadzasz to znaczy ze masz cos nie tak z gustem...

Oj, nieładnie tak pisać! Pomijam ortografię i interpunkcję, dgyż to świadczy o Twoim lenistwie i braku szacunku dla współforumowiczów, ale jeśli chodzi o gusty... To jest takie bardzo mądre powiedzenie - o gustach się nie dyskutuje. Ciekaw jestem jak Ty byś się poczuł gdybym napisał, że Twoja Kobieta (Dziewczyna/Narzeczona/Żona/Kochanka) jest brzydka jak noc, a jak sie ze mna nie zgadzasz to znaczy ze masz cos nie tak z gustem... :?: :!: Oczywiście nie napisałem tego jako stwierdzenie, tylko jako przykład, więc nie bierz sobie tego do serca...

Ale popraw się Kolego... ;)
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy od: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990

01 Lut 2007, 17:29

Anonymous napisał(a):(...) jak sie sprawuje na trasie no i czy da sie nim pojechać w teren...
No cóż, w trasie podobno całkiem niezły - to zdanie mojego sąsiada. Natomiast w terenie... Zależy co masz na myśli mówiąc "teren", bo każdy ma inne wyobrażenie w tym względzie. Więc powiem trochę z innej strony - odkąd jeżdże w terenie z TerranoII spotkałem się raz (Palma Trophy '2005). Jakoś sobie radził, ale i jazda była "lajtowa". Częściej (ale też na lajtowych imprezach) widuję Forda Maverica (to bliźniak Tyrana II) i nawet sobie radzi ładnie... Jeśli nie przewidujesz "błota po klamki", rockcrowlingu, czy innych zabaw w tych klimatach to auto powinno Cię zadowolić. Japończyk (Nissan) powinien być bardziej niezawodny niż (nawet bardzo podobny) amerykaniec (Ford) - to wiem z doświadczenia...
Pozdr
fourup
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika

01 Lut 2007, 22:19

lasty napisał(a): jak sie ze mna nie zgadzasz to znaczy ze masz cos nie tak z gustem

Kolejny przykład Twojej buty i złego zachowania. Nie zagrzejesz chyba zbyt długo na tym forum.. kultura tu to podstawa. :roll:
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

04 Mar 2007, 19:49

kolo LASTY jest banalny do potegi chyba nie wie co mowi samolob paskudny
duplikat
Nowicjusz

Miejscowość: Błażowa (koło Rzeszowa)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    ALPINE A450 ALPINE A450
    Będąca bezpośrednim następcą modeli Alpine z okresu "niebieskiego", Alpine A450 nie musi już walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej wyścigu 24H Le Mans. Jej nazwa jest nawiązaniem do dorobku modeli A441, A442 ...

• Re: [Nissan Terrano II] opinie....

27 Mar 2007, 21:23

II terrano jest nawet niezła. A który rocznik? I jakie dane tech itp? A może podzielisz się ceną to będę bardziej wiedział czy warto?

pzdr
    mikado11
    Nowicjusz

21 Kwi 2007, 11:35

Nie wiem czy mogę sie wypowiedzieć w tej kwestii, ale mój Tata posiada Nissana terrano 2004 3.0TD. Z tego co widzę samochody te wyglądają tak samo ( o ile nie sa te same) i sprawa jest nastepująca: dośc dużo nim jeżdże i opinia moja jest taka: chodzi nawet nieźle dobre przyspieszenie itd jazda w terenie jest bardzo przyjemna, na autostradzie oraz na nowych (równych drogach) również jest przyjemna, natomiast tragiczna jest jazda w koleinach co w Polsce jest rzeczą normalną, samochód jezdzi na boki z racji tego jakie ma zawieszenie jest jakby hmm "luźny" jeżdzi od prawej do lewej - co mi się niezbyt podoba. reszta jest ok. Gdyby wziąć ednak pod uwagę że kolein bedzie coraz mniej :) autko jest godne polecenia:)
    roszej
    Nowicjusz

21 Kwi 2007, 16:33

a jak z awaryjnością - to mnie interesuje najbardziej
    Coś było robione, co się psuje nagminnie itp. ;)
    WitP_tsaJ4145
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Śląsk/kujawsko-pomorskie

21 Kwi 2007, 23:18

po 60tysiącach km u nas jak narazie tylko odklejona tylna szyba, czujnik cisnienia oleju, i jeszcze coś nie wiem jak inni uzytkownicy ale strasznie ciężko zamykaja sie przednie drzwi lewe i prawe (moze ze sa ciężkie) ale trzeba naprawde mocno trzasnąć:)
    roszej
    Nowicjusz

23 Kwi 2007, 08:01

roszej napisał(a):(...) strasznie ciężko zamykaja sie przednie drzwi lewe i prawe (moze ze sa ciężkie) ale trzeba naprawde mocno trzasnąć:)

Wystarczy podregulować zawiasy i/lub zaczep zamka drzwi...

A przy okazji - obejrzyj dokładnie ramę i miejsca mocowania budy do ramy - to nie jest norma, że się drzwi ciężko domykają...
    Pozdr
    fourup
    fourup
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

23 Kwi 2007, 23:05

Witam, oczywiście nie jest normą ciężkie zamykanie się drzwi. Jestem Szczęśliwym posiadaczem Nissanka od jakiegoś miesiąca, jedyny problem z tymi autkami to skrzynie biegów, jak zacznie coś w niej szumieć nie czekaj jeźdź do mechanika niech przeglądnie, może wymieni olej, bo jak siądzie t klęska, a tak poza tym auto jest OK.
    pozdrawiam
    Było TerranO II, 1994, 3d, 2,4 benz + gaz jest JeeP Grand Cherokee 3,1 TD
    duplikat
    Nowicjusz

Miejscowość: Błażowa (koło Rzeszowa)

01 Maj 2007, 15:58

Witam serdecznie wszystkich! :D Wczoraj zakupilem Forda Mavericka 95r.3d ale dopiero w sobote bede go mial w w domu,to jest chyba odpowiednik terrano II i mam kilka pytan. Czy maverick posiada swiece zarowe i jak je sie wlacza??, i ile on ma w koncu koni??(2.7TD)za wszelkie odpowiedzi z gory dziekuje :D
    Piotru$
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: lubelskie

13 Lip 2008, 20:15

witam mam terrano II z 2001r i jestem bardzo zadowolony nic sie nie psuje na trasie jeżdzi sie w miare ale to nie jest wyścigówka a w terenie jest bomba na rajdach krakowskich idzie zdobyć jedno z pierwszych miejsc zależy jeszcze dużo od umiejętności moim zdaniem jest to jeden z lepzszych wozów terenowych polecam
    fenix26
    Nowicjusz

19 Cze 2009, 23:15

Gorąco Polecam Ten Samochód :PP Naprawde Bardzo dobrze radzi sobie na jezdni jak i w błotku :P Ja mam ten samochód z rocznika 1999 i zmienilem opony na 235/75 R15 INSA TURBO SAHARA !! Samochód radzi sobie nawet bardzo dobrze . Tylko jest troche niski i trzeba go podnieść i wtedy to auto radzi sobie swietnie :P Pozdro
    Talaga12
    Nowicjusz

Miejscowość: Smolice

• Warto przeczytać
    • Suzuki GSX-R, start
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Fiat Albea
      Opel GTC Concept 2013 16
      Car audio, video 2007