No właśnie ! Jakie auto kupić ?! Pomóżcie !

No właśnie ! Jakie auto kupić ?! Pomóżcie !

25 Lip 2016, 22:47

Witam ! Mam lat 22 w lutym 23 , mniej więcej już dwa lata jestem poza granicami naszego Państwa wcześniej tz pierwszym moim autem był passat b3 1.8 b + gaz potem kupiłem wv bora 2.0 B i na końcu przed wyjazdem za granice miałem volvo v40 2.0 B +gaz . Teraz zamierzam wrócić do Polski i zastanawiam się jakie auto kupić ??
A mianowicie mieszkam w woj. Lubelskim w małej wiosce wiec drogi raczej są w tragicznym stanie , asfaltowe ale dziurawe .
Budżet jaki przeznaczam na autko to mniej więcej 12-15 tys zł
Mam na oku parę aut ale każdej jest z innej parafii więc ciężko jest je w jakiś sposób porównać dlatego z tymi typami albo może nowymi pomysłami od was Razem coś wybierzemy dla mnie i mojej dziewczyny odpowiedniego .
Moimi typami są :
-Opel Frontera B 3.2 B wersja tylko Long mi się podoba
-Opel Omega B FL (albo C jak kto woli ) silnik 2.6 albo wyżej
-BMW E46 silnik który mnie interesuje to 2.5 albo 3.0 Benzynowy może być kombi albo coupe
Chyba to są wszystkie autka które do tej pory oglądam czy o nich czytam na forach . Ogólnie interesuje mnie tylko benzyna,diesla nigdy do tej pory nie miałem ale raczej nie wchodzi w grę (chodzi mi o kulturę pracy silnika) przebieg roczny jakie mniej więcej robiłem do tej pory jak byłem w Polsce to mniej więcej 15tys rocznie . Raczej jeżdżę z moja dziewczyna a czasami wiozę gdzieś mamę , albo mojej dziewczyny rodziców wiec czy 3 drzwiowe czy 5 to nie robi mi dużej różnicy. Bardzo lubię jeździć na ryby wiec fajnie jakby wędka i akcesoria do wędkowania się mieściły w bagażnik. Czekam na wasze podpowiedzi i może opinie o autkach (jak ktoś takie użytkował z danym silnikiem) Albo jakieś fajne inne propozycje ( rozważę każda ) POZDRAWIAM !
przemo94
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 03 2013
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Nie Mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • ALT
      Impreza na parkingu Makro w Olsztynie
      Dół z błotem i stromy podjazd
      Nissan Juke-R vs supercar Dubai street challenge 2012, 2