Nowe auto segment B z wyprzedaży 2015 do 48 tyś

Nowe auto segment B z wyprzedaży 2015 do 48 tyś

06 Mar 2016, 14:11

Cześć, rozważam wybór między: Renault Clio, Opel Corsa, Citroen C3, Fiat Tipo, VW Polo, Hyundai I20, Ford Fiesta oraz Toyota Yaris

Auto głównie na miasto, zależy mi jednak aby w miarę wygodnie z tyłu można było siedzieć i włożyć coś do bagażnika. Bardziej interesuje mnie bezawaryjność niż osiągi. Klimatyzacja koniecznie.

Myślałem o yarisie, ale podobno hałasuje silnik 1.0, a wersje z 1.33 są już znacznie droższe, trzeba też dokupić koło zapasowe bo brak w standardzie
Podoba mi się Tipo , boję się tylko awaryjności fiata - ktoś wie coś więcej na ten temat?
Clio zdaje się mieć nieco większy bagażnik, kusi mnie ładna sylwetka.

Jak sądzicie?
maque
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Nowe auto segment B z wyprzedaży 2015 do 48 tyś

06 Mar 2016, 14:28

Myślę, że nie ma co się bać fiata, ponieważ Bravo było już udanym modelem, a silniki w Tipo to podobne konstrukcje. Ale jak będzie na prawdę to się oceni za 5 lat.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 56
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Renault ALASKAN pick-up Renault ALASKAN pick-up
    Po wprowadzeniu do sprzedaży w 2015 roku Renault Duster Oroch, pick-upa o ładowności pół tony, Renault przedstawia model ALASKAN, jednotonowego pick-upa o nadzwyczajnym designie. Solidny i wygodny, jest on doskonale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili