Nowe systemy w samochodach

nowe systemy w samochodach

01 Cze 2016, 14:05

Witam
Jako, iż nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi systemami w najnowszych samochodach, pomyślałem, że może ktoś tutaj mi pomoże, Potrzebuje aby ktoś wypisał mi
-systemy gwarantujące bezpieczeństwo
-systemy ułatwiające jazde
- i ogólnie te wszystkie systemy, które są w najnowszych samochodach i które prawdopodobnie mogą być w przyszłości

a także czy silniki hybrydowe i elektryczne mają szanse na "przebicie się" i czy możliwe, że w przyszłości będą tylko one.

Z góry dziękuje za pomoc.
impek
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006