Nowe systemy w samochodach

nowe systemy w samochodach

01 Cze 2016, 14:05

Witam
Jako, iż nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi systemami w najnowszych samochodach, pomyślałem, że może ktoś tutaj mi pomoże, Potrzebuje aby ktoś wypisał mi
-systemy gwarantujące bezpieczeństwo
-systemy ułatwiające jazde
- i ogólnie te wszystkie systemy, które są w najnowszych samochodach i które prawdopodobnie mogą być w przyszłości

a także czy silniki hybrydowe i elektryczne mają szanse na "przebicie się" i czy możliwe, że w przyszłości będą tylko one.

Z góry dziękuje za pomoc.
impek
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przestrzeń bagażowa, Autobus piętrowy
      Tor Poznań Track Day - I edycja 2012 : 06
      Audi RS4 Kabriolet, 2
      Tesla Model S, wnętrze