Nowy hatchback/sedan do około 100 tys

10 Paź 2016, 14:11

Witam ponownie, przymierzam się powoli w ciągu najbliższych miesięcy do zmiany samochodu na nowy model z salonu.

Wymagania:
- 5D
- Hatchback/sedan/limuzyna
- Rozsądna benzyna (minimum te 150km)
- Dobrze działający automat
- Rozważam głównie wyższe wersje wyposażenia

Co do pieniędzy, chciałbym się zmieścić w 100 tys, ale jestem w stanie wydać więcej jeśli jest warto. Patrzę też na samochody wychodzące w najbliższych miesiącach, po głowie chodzi mi nowy Civic, ale obawiam się trochę tamtejszego automatu.
Za wszelką pomoc i podpowiedzi z góry dziękuję.
Greeneye
Nowicjusz
 
Posty: 12
Miejscowość: Gdańsk
Auto: Golf 7R
Silnik: 2.0TSI 7DSG 310km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2017

10 Paź 2016, 16:21

Wg mnie Civic to będzie solidna opcja, bo to dopracowany model. Chyba, ze czekasz na następce (co ja bym zrobił)

Wg mnie bardzo ciekawa jest Mazda 3 tylko uwaga na złodziejstwo w Warszawie.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

10 Paź 2016, 16:23

Też mi się tak wydaje, moje jedyne wątpliwości związane z Civiciem (cały czas mówie o modelu 2018, X generacji) to automat...
Mazda 3 faktycznie ciekawa, mieszkam w Trójmieście, do tego garaż, także może nie byłoby tak źle :D.
Greeneye
Nowicjusz
 
Posty: 12
Miejscowość: Gdańsk
Auto: Golf 7R
Silnik: 2.0TSI 7DSG 310km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2017
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...
    Kosmetyki samochodowe - niezbędnik każdego kierowcy
    Dbanie o samochód to nie tylko kwestia troski o jego stan techniczny. Kosmetyka auta jest równie ważna i wpływa nie tylko na samą jego prezencję, ale pozwala też na przedłużenie jego żywotności. Każdemu, nawet ...