Nowy hatchback/sedan do około 100 tys

Nowy hatchback/sedan do około 100 tys

10 Paź 2016, 14:11

Witam ponownie, przymierzam się powoli w ciągu najbliższych miesięcy do zmiany samochodu na nowy model z salonu.

Wymagania:
- 5D
- Hatchback/sedan/limuzyna
- Rozsądna benzyna (minimum te 150km)
- Dobrze działający automat
- Rozważam głównie wyższe wersje wyposażenia

Co do pieniędzy, chciałbym się zmieścić w 100 tys, ale jestem w stanie wydać więcej jeśli jest warto. Patrzę też na samochody wychodzące w najbliższych miesiącach, po głowie chodzi mi nowy Civic, ale obawiam się trochę tamtejszego automatu.
Za wszelką pomoc i podpowiedzi z góry dziękuję.
Greeneye
Nowicjusz

Auto: Peugeot 307
Silnik: 2.0 16v 136km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

Re: Nowy hatchback/sedan do około 100 tys

10 Paź 2016, 16:21

Wg mnie Civic to będzie solidna opcja, bo to dopracowany model. Chyba, ze czekasz na następce (co ja bym zrobił)

Wg mnie bardzo ciekawa jest Mazda 3 tylko uwaga na złodziejstwo w Warszawie.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 44
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Nowy hatchback/sedan do około 100 tys

10 Paź 2016, 16:23

Też mi się tak wydaje, moje jedyne wątpliwości związane z Civiciem (cały czas mówie o modelu 2018, X generacji) to automat...
Mazda 3 faktycznie ciekawa, mieszkam w Trójmieście, do tego garaż, także może nie byłoby tak źle :D.
Greeneye
Nowicjusz

Auto: Peugeot 307
Silnik: 2.0 16v 136km
Typ: Hatchback
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D
    Fotele samochodowe zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, choć bywają chlubne wyjątki. Producenci mają w tej dziedzinie jeszcze wiele do zrobienia. Dzisiejsze fotele samochodowe konstruowane są z wykorzystaniem dość starych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006