Nowy hatchback/sedan do około 100 tys

Nowy hatchback/sedan do około 100 tys

10 Paź 2016, 14:11

Witam ponownie, przymierzam się powoli w ciągu najbliższych miesięcy do zmiany samochodu na nowy model z salonu.

Wymagania:
- 5D
- Hatchback/sedan/limuzyna
- Rozsądna benzyna (minimum te 150km)
- Dobrze działający automat
- Rozważam głównie wyższe wersje wyposażenia

Co do pieniędzy, chciałbym się zmieścić w 100 tys, ale jestem w stanie wydać więcej jeśli jest warto. Patrzę też na samochody wychodzące w najbliższych miesiącach, po głowie chodzi mi nowy Civic, ale obawiam się trochę tamtejszego automatu.
Za wszelką pomoc i podpowiedzi z góry dziękuję.
Greeneye
Nowicjusz

Auto: Peugeot 307
Silnik: 2.0 16v 136km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

Re: Nowy hatchback/sedan do około 100 tys

10 Paź 2016, 16:21

Wg mnie Civic to będzie solidna opcja, bo to dopracowany model. Chyba, ze czekasz na następce (co ja bym zrobił)

Wg mnie bardzo ciekawa jest Mazda 3 tylko uwaga na złodziejstwo w Warszawie.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 54
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Nowy hatchback/sedan do około 100 tys

10 Paź 2016, 16:23

Też mi się tak wydaje, moje jedyne wątpliwości związane z Civiciem (cały czas mówie o modelu 2018, X generacji) to automat...
Mazda 3 faktycznie ciekawa, mieszkam w Trójmieście, do tego garaż, także może nie byłoby tak źle :D.
Greeneye
Nowicjusz

Auto: Peugeot 307
Silnik: 2.0 16v 136km
Typ: Hatchback
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili