Nowy koci domownik?

nowy koci domownik?

25 Mar 2016, 15:46

Moja rodzina bardzo chce kota. Według mnie to nie jest taki dobry pomysł. Mamy psa, są dzieci. Jak myślicie koty są fajne? Nie psocą. Jaka rasę wybrać? Czy dużo kosztuje utrzymanie kotka?
konjo
Nowicjusz

Re: nowy koci domownik?

31 Mar 2016, 22:17

Kot zawsze jest dobrym pomysłem, pod warunkiem, że się lubi. Z psem się przyzwyczają, a dziecko może sie uczyć obowiązku. Rzadko wychodzi, ale może akurat. Nie jest duży, koszt zależy od jedzenia. U nas kupujemy Prevital i nie wychodzi drogo. Na początku trzeba skompletować wyprawkę , ale robi się raz.
crazyman
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód