Nowy Mercedes Klasy S - Magia luksusu - pierwszy kontakt

Nowy Mercedes Klasy S - Magia luksusu - pierwszy kontakt

03 Kwi 2013, 15:06

Image

Mercedes Klasy S od zawsze wyznacza najwyższe standardy w kategorii luksusu i komfortu jazdy. Rządy państw na wszystkich kontynentach wożą swoich dygnitarzy właśnie tymi samochodami. Nie bez przyczyny, inżynierowie ze Sztutgartu przykrywają wielką tajemnicą najnowsze wcielenie flagowego pojazdu. Oficjalna premiera nastąpi 15 maja w Niemczech, natomiast my, jako nieliczni w Europie, mieliśmy możliwość zajrzeć do wnętrza i sprawdzić najnowsze systemy multimedialne.

Image

Prezentację zorganizowano w siedzibie firmy w Niemczech. Trzy samochody ustawiono w małym i słabo oświetlonym pomieszczeniu, aby nikt nie mógł zobaczyć, jak auto prezentuje się w całości. Przed wejściem wydzielonej strefy, zabrano wszystkim aparaty fotograficzne i telefony komórkowe. Żadne zdjęcia nie mogły wydostać się na zewnątrz. Osoby odpowiedzialne za konstruowanie flagowych limuzyn chętnie odpowiadały na pytania, choć nie zdradzały wszystkich szczegółów.

Image

W każdym z trzech Mercedesów demonstrowano inne gadżety. Zanim jednak weszliśmy na pokład, postanowiliśmy przyjrzeć się karoserii. W internecie można już znaleźć fotografie szpiegowskie ze Stanów Zjednoczonych, więc mieliśmy punkt odniesienia. Kształt tylnych jak i przednich LED-ów wydał się znajomy. Niska linia nadwozia została stworzona na podobieństwo CLS-a, co powinno podkreślić elegancki i jednocześnie sportowy wydźwięk projektu. Na kolejne szczegóły musimy poczekać ponad miesiąc.

Image
z benzyną we krwi
mlodyzolw
Początkujący
 
Posty: 201
Rejestracja: 01 Gru 2008, 21:48
Miejscowość: Poznań
Prawo jazdy od: 10 02 2013
Auto: Audi A4

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników! Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników!
  Rozpoczął się właśnie konkurs na aktywnych użytkowników. Każdy kto odwiedza nasze forum regularnie i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy też zamieszcza same zdjęcia może wziąć w ...
  Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu
  Zimą, parkując auto na zewnątrz, musimy liczyć się z tym, że zastaniemy nasz samochód pokryty śniegiem czy nawet lodem. Aby poradzić sobie z tymi niespodziankami i odpowiednio przygotować samochód do jazdy potrzebujemy przede ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti