Nowy salon Nissana w Gliwicach - Mad Mobil

Nowy salon Nissana w Gliwicach - Mad Mobil

20 Cze 2012, 15:54

Dnia 14 czerwca br. podczas oficjalnej ceremonii z udziałem przedstawicieli Nissana oraz 150 zaproszonych gości i Klientów, MAD MOBIL otworzył nowy Salon Nissana w Gliwicach.

Jest to już drugi Salon Nissana Firmy MAD MOBIL na Górnym Śląsku i jego uruchomienie, jak podczas przemówienia zaznaczył Dyrektor Generalny Nissan Sales CEE - Philippe SAILLARD - "jest w pełni zgodne z naszą strategią rozwoju Sieci Dealerów Nissana w Polsce. Chcemy rozwijać się w Polsce w oparciu o aktualną Sieć Dealerów i z takimi Partnerami, którzy mają konkretną wizję rozwoju biznesu i gwarantują wykorzystanie potencjału lokalnego rynku zapewniając jednocześnie wysoką jakość usług".

Image

Firma MAD MOBIL jest firmą w pełni rodzinną zarządzaną przez Panów Dariusza Oszka, Adriana Oszka i Marcina Gawałka. Są obecni w biznesie motoryzacyjnym od roku 1993, a od 2003 roku są członkami Autoryzowanej Sieci Nissana. Rodzinny charakter Firmy podkreślił także ponownie Philippe SAILLARD, wyrażając pewność, że nowi Klienci Nissana z Gliwic i okolic będą zawsze traktowani przez Firmę MAD MOBIL w Salonie i serwisie jak członkowie rodziny.

Atrakcją ceremonii otwarcia był w pełni elektryczny, zero-emisyjny Nissan LEAF, specjalnie sprowadzony na tę okazję z Niemiec, a Dealer zorganizował wyjątkowy konkurs w ramach obecnie trwających rozgrywek GT ACADEMY we współpracy z SONY Play Station. Zwycięzcy najlepszych czasów przejazdu zostali nagrodzeni weekendem z QASHQAI, JUKE oraz MICRĄ z pełnym bakiem paliwa.

POLECAMY GT Academy 2012

Nowy Salon Nissana MAD MOBIL mieści się w Gliwicach, na ul. Daszyńskiego 277. Powierzchnia Sali sprzedażowej 408m2, hala serwisu to 550m2, a magazynów ok. 200m2. W Salonie pracuje 8 osób.

źródło: Nissan
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 1992
Zdjęcia: 7369
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników! Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników!
  Rozpoczął się właśnie konkurs na aktywnych użytkowników. Każdy kto odwiedza nasze forum regularnie i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy też zamieszcza same zdjęcia może wziąć w ...
  Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
  Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti