Nowy samochod do 65tys.

Nowy samochod do 65tys.

04 Sty 2017, 19:48

Cześć :)
Mam budżet do 65 tys na nowy samochód z salonu. Interesuje mnie auto z mniejszego segmentu. Moje zainteresowanie wzbudziły trzy modele. Konkretnie:
- Mazda 2
- Hyundai i 20 coupe
- KIA pro Ceed.
Wszystkie w benzynie.
Prosiłbym o opinie odnośnie tych aut i które z nich byłoby najmądrzejszym wyborem i dlaczego.
Oczywiście jeżeli macie jakieś inne typy w tym segmencie oraz cenie, chętnie poczytam wasze opinie.
Z góry dziękuje :)
Matthew1992
Obserwowany

Auto: Mazda 6

Re: Nowy samochod do 65tys.

04 Sty 2017, 19:57

Jakie roczne przebiegi, miasto/trasa %, jeździsz sam czy z kompletem pasażerów, czego oczekujesz od auta...?
Konkrety, bo wrzucenie trzech różnych modeli, w tym dwóch mieszczuchów i jednego kompakta wcale nie pomaga
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: Nowy samochod do 65tys.

04 Sty 2017, 20:01

Już uzupełniam dane :)
Jazda dla góra 2-3 osób. Trasy raczej do 100 km, ale tez raz na jakiś czas bede chciał sie udać w dłuzsza podroz (wakacje itp).
Oczekuje niezawodności przed wszystkim. Nie chce zeby auto stalo sie kolejna skarbonka. Wazna jest dla mnie wygoda takze.
Matthew1992
Obserwowany

Auto: Mazda 6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...
    Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili