Nowy z salonu czy znów używany - Poradzcie

Re: Nowy z salonu czy znów używany - Poradzcie

30 Paź 2011, 14:31

Kuśi jak diabli w sensie że kobiecie się podoba i jest na tak, ja jednak mam dylemat czy zakładane 45 k to nie za ostre przegięcie jak za miejske małe autko. Silnik 1.4 100 KM wersja Lounge otwierany dach, listwy boczne, srebrne lusterka,nakładki na progi,halogeny,2 komplety kół bo bedzie odbierany w zimie jak byś kupił tyle samochódów u tego dealera co ja to też byś miał dobrą cene. Swoją drogą ktoś powiedział że trzeba twardo negocjować, dzis cięzko sprzedać auto nawet dealerowi a cena cennikowa jest tylko na papierze.

Ma być w białym kolorze, wiem że to Panda tylko w innej skórze choć nie do końca bo 500 jest ciut większy na szerokość z tyłu no coment.Podjaę do dealera spytać o Mito, jest większa i ciut praktyczniejsza no i nie 2 osobowa, jak 500. Już nawet Panda jest bardziej praktyczna :( wiem bo mieliśmy 1.1 tylko czy powinno się dwa razy wchodzić do tej samej wody. Mnie osobiscie przeszkadzała konsola środkowa tj przy moim wzroscie waliłem kolanem w nią, i spłupek tj odsuniecie fotela do tyłu na maksimum wysiadanie i wsiadanie koszmar. Jednak za 24 k pozytywnie na PLUS.
YAHHA
Nowicjusz

Auto: HONDA ACCORD

30 Paź 2011, 15:10

A może nowe Clio TCE?
Za cenę tej 500tki, masz znacznie przestronniejszy i bardziej komfortowy samochód z niezłymi osiągami i wyposażeniem.
Moim zdaniem wybór lepszy niż auta klasy A.
[link wygasł]
Jasiek90
Stały forumowicz

Miejscowość: Zawichost
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Chrysler PT Cruiser/Seat Arosa
Silnik: 2.4-152 KM/ 1.7 SDI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

30 Paź 2011, 21:38

Siedziałem w Kii Vendze i nie spodziewałem się że w tym pozornie małym auci ejest aż tyle miejsca więc jest to ciekawa propozycja.
Z kolei jeśli chodzi o kupowanie nowych aut to właśnie lepiej skorzystać z wyprzedaży rocznika pod koniec roku zamiast czekać do stycznia, okazje pewnie zaczynają się w grudniu jeżeli nie już...
autoporady
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KM

30 Paź 2011, 22:05

Nie wiem czy dobrze się wyraziłem, zamawiam auto teraz w cenie po rabatach z ok 60k na 44k odbieram rocznik 2012 czyli plus minus 16k ale to tyczy się salonu FIATA. W innych pewnie lepiej będzie mi skorzystać z wielkiej wyprz u danego dealera.
YAHHA
Nowicjusz

Auto: HONDA ACCORD
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    BMW 3 Gran Turismo wzbogaci gamę modeli BMW serii 3 BMW 3 Gran Turismo wzbogaci gamę modeli BMW serii 3
    Nowe BMW 3 Gran Turismo to innowacyjna koncepcja, która wzbogaci gamę modeli BMW serii 3. Trzeci wariant nadwoziowy w tej rodzinie łączy dynamikę Sedana, sportowy genotyp oraz praktyczny i wszechstronny charakter wersji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fabia Super 2000, Rali Vinho da Madeira, 2
      Potężna strefa kibica, Volkswagen
      Volkswagen Jetta Hybrid, tył, 2
      Renault ALASKAN i Renault Duster Oroch