Obejrzy mi ktoś auto koło Radomia?

Obejrzy mi ktoś auto koło Radomia?

03 Maj 2014, 18:47

Witam znalazłem ogłoszenie ,które mnie mocno zainteresowało ale jest zbyt daleko żebym po auto jechał w ciemno więc jeśli ktoś z okolic Radomia zechciałby je obejrzeć (a może ktoś już oglądał) to byłbym bardzo wdzięczny. Mogę nawet oddać za paliwo czy dać na pół litra za fatygę :D
Najważniejsze czy samochód nie jest po wypadku, stan silnika , czy posiada sprawną szperę 25% , oraz czy rdza faktycznie nie jest poważna.
[link wygasł]
ERT
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 02 1914
Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    [VAN-D] Voyager IV 2,8 / Carnival I 2,9 / Espace IV 2,0 / Sharan I 1,9 [VAN-D] Voyager IV 2,8 / Carnival I 2,9 / Espace IV 2,0 / Sharan I 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - van segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chrysler Voyager IV 2,8 CRD - 150KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan 350Z, prezentacja na obrotnicy, 2
      VW Golf IV, kij do golfa i piłeczki
      Renault Megane, 2015, tył
      Skoda Superb, pojemny bagażnik