Octavia 1,9 TDI automat - jaki dobry warsztat w Wawie??

Octavia 1,9 TDI automat - jaki dobry warsztat w Wawie??

10 Mar 2013, 11:17

Witam,
Wydaje mi się, że zaczyna mi szwankować turbina (już kilka razy się przyblokowała podczas jazdy, a teraz tak jakby warczy) i chciałabym to skontrolować. Czy mógłby mi ktoś polecić dobry warsztat w Warszawie, który zajmuje się takimi rzeczami, zna się na tym i nie zedrze ze mnie na maxa...?
Słyszałam że turbina to droga przyjemność, a nie spodziewałam się tego problemy przy takim przebiegu (85 000)...
zgaga81
Nowicjusz

Miejscowość: Olsztyn

Re: Octavia 1,9 TDI automat - jaki dobry warsztat w Wawie??

13 Mar 2013, 16:15

Ja polecam warsztat samochodowy warszawa. Panowie załatwiają sprawę bardzo szybko i co ważniejsze nie zdzierają.
mrcn78
Nowicjusz

Auto: Peugeot 407
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...
    Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006