Octavia II 2013 zmiana lewego swiatla przeciwmglowego na prawe

Octavia II 2013 zmiana lewego swiatla przeciwmglowego na prawe

23 Lut 2016, 19:54

Witam, obecnie jestem w Anglii i chce zarejestrować moja Polska skodę tutaj, jednak muszę dokonać kilku przeróbek. Jest to Octavia z 2013r. 1.6 MPI kombi i chciałbym żeby ktoś mi doradził jak dokonać zmiany światła przeciwmgłowego tylnego lewego na prawe, które kable muszę zamienić żeby było dobrze? Proszę o pomoc.
foksik10
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 10 2006
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda Octavia ll
Silnik: 1.6 MPi
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

Re: Octavia II 2013 zmiana lewego swiatla przeciwmglowego na prawe

27 Lut 2016, 11:05

Zerknąłem po tych tylnych lampach i widzę że żarówka od światła przeciwmgielnego jest całkiem osobno montowana i w prawej lampie jest na nią przygotowane miejsce. Wychodzi więc na to że trzeba przedłużyć tylko ten kabelek od przeciwmgielnego i wraz z oprawką zamontować w prawej lampie.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3291
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.
    Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili