Octavia odpala na pych, nie odpala z rozrusznika, gaśnie (1.8 125km)

Octavia odpala na pych, nie odpala z rozrusznika, gaśnie (1.8 125km)

31 Sie 2016, 13:47

Witam.
Mam problem ze swoją Octavką, jadąc coś mi szarpnęło autem, zjechałem na pobocze, podczas włączania do ruchu zgasła, nie odpala z rozrusznika, pali na pych i przy ruszaniu gaśnie. Komputer na początku wykazał bląd zacisku 30, teraz już tego błędu nie wykazuje.
Elektryk twierdzi, że może to być brak komunikacji kluczyka z imobilizerem, ale wydaje mi się, że wtedy by w ogóle nie odpalała.
Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie mi pomóc i powiedzieć gdzie szukać przyczyny tej usterki ?
Brteek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 03 2016
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 1.8 125 km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Octavia odpala na pych, nie odpala z rozrusznika, gaśnie (1.8 125km)

31 Sie 2016, 14:30

Zacisk 30 to wszystkie miejsca gdzie jest stały plus, nie koniecznie tak jak duzo osob mysli tylko aku.. może być to właśnie coś w stacyjce..
Bądź trzeźwy w trakcie jazdy samochodem!!
Piłeś? Nie jedź!!
#alkomat #alkomaty #toptrade
toptrade
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Skoda Octavia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    [B] Sandero I 1,6 / i20 I 1,4 / 2 II 1,3 / Corsa D 1,4 / Fabia II 1,4 [B] Sandero I 1,6 / i20 I 1,4 / 2 II 1,3 / Corsa D 1,4 / Fabia II 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2009 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Dacia Sandero I 1,6 - 87KM - Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Morgan 4/4 VII Serii
      Men's Day 2010
      BMW i3 Concept Coupe, 04
      Audi A6 vs Honda Civic V