Odbiornik mp3 do radia samochodowego

odbiornik mp3 do radia samochodowego

08 Lis 2007, 23:02

witam.

jestem nowy na forum , więc proszę o wyrozumiałość jak to nie ten dział :wink:

interesuje mnie takie urządzenie : mp3 lub inne podobne do mp3 odtwarzacze przenośne , które wysyła fale radiowe , zbliżone do radia samochodowego lub innego radia ,odtwarza muzykę na tym radiu po znalezieniu częstotliwości . Jak się to urządzenie nazywa ? i gdzie można kupić ?
power
Nowicjusz

Re: odbiornik mp3 do radia samochodowego

09 Lis 2007, 11:13

Czasami trzeba użyć "szukajki" był już podobny temat http://www.forumsamochodowe.pl/viewtopic.php?t=684&highlight=mp3
A urządzonko takie nazywa się transimterem a kupno to myślę ze Allegro.pl
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Re: odbiornik mp3 do radia samochodowego

29 Gru 2007, 01:00

Tak się składa że ja posiadam takie urządzenie i chętnie je sprzedam bo kupiłem sobie nowe radyiko. Mam takie urządzonko z wejściem na karty sd, pendraiva, i wyjściem na zwykłego jecka podłączane do zapalniczki samochodowej z dwoma pilotami. Możemy się dogadać :-)
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny

Miejscowość: Mazowieckie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Z ulicy na tor - Poznań
      Bolid Renault bolidu R.S.17, prezentacja
      Renault Trafic dCi 120, bok
      Audi Rallye quattro A2