Odklejony material od dachu

odklejony material od dachu

30 Maj 2011, 12:17

witam . mam seata toledo 1.8 94 r. odklejił mi sie ten material co jest nad głowa . znacie jakis klej ktory dobrze go przyklei ? chciałem butaprenem ale nie wiem czy on mi nie wypali tego materiału
Redeye7
Początkujący

Miejscowość: Izbica Kujawska

Re: Odklejony material od dachu

30 Maj 2011, 17:56

Miałem podobny problem w golfie , butapren bardzo cienka warstwa ( aby nie przesiąkł przez materiał) na podsufitkę i doklejasz materiał. Ja miałem bezbarwny i nie było nic widać. możesz spróbować polimerowym, a przede wszystkim zrób mała próbę w niewidocznym miejscu.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: odklejony material od dachu

30 Maj 2011, 21:05

a nie lepiej byloby pianką to zrobic ?? dodam ze calosc sie odkleila
Redeye7
Początkujący

Miejscowość: Izbica Kujawska

Re: Odklejony material od dachu

30 Maj 2011, 22:09

Redeye7 napisał(a):a nie lepiej byloby pianką to zrobic ??

Jaką pianką?
Miałem też ten problem i doszedłem do wniosku, że zmienie całą podbitke - przykleiłem materiał zwykłym bezbarwnym silikonem i wyszło super.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...
    Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Volkswagen Passat B3, Wrak Race
      Audi S8 plus