Odległość do warsztatu

Odległość do warsztatu

26 Cze 2009, 07:47

Witam

Czy odległość do warsztatu powinna być decydującym czynnikiem przy wyborze samochodu? U mnie w mieście niestety nie ma salonu, a tym samym autoryzowanego warsztatu - najbliższy jakieś 80 km od mojego miasta.

Pytanie - czy ryzykować i brać ewentualnie to co mi się podoba niezależnie gdzie jest warsztat, czy też lepiej kupić samochód z salonem i warsztatem na miejscu?

Jak to u Was wygląda i jak jest uciążliwe ewentualnie gdy odległość do warsztatu jest spora?

Pozdrawiam
ncb
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Zielony Pociąg" Audi, napędzany energią z odzysku
    Koncern Audi rozwinął "zielony dywan", premier Badenii – Wirtembergii Winfried Kretschmann, dokonał otwarcia pierwszego odcinka kolejowego, służącego Audi do transportu towarowego, nie zanieczyszczającego środowiska ...
    SEAT Ibiza CUPRA najbardziej dynamiczne auto w swojej klasie SEAT Ibiza CUPRA najbardziej dynamiczne auto w swojej klasie
    Nowa Ibiza CUPRA oddaje esencję marki SEAT w najczystszej formie – wspaniały design, niesamowita wydajność i nowoczesna technologia łączą się ze sobą w Nowej Ibizie CUPRA, aby stworzyć najbardziej dynamiczny projekt ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jeep Wrangler, Off Road, 5
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Men's Day 2009
      Stunt motocyklowy, jazda bez trzymanki na jednym kole