Odmrażanie Diesla-proszę o wycenę pracy.

Odmrażanie Diesla-proszę o wycenę pracy.

28 Sty 2010, 12:25

Witam.

Golf4 1,9 TDI ALH

Podejrzewalem u siebie zerwanie klina na wale, objawy były takie jak przy uszkodzonym rozruszniku, ale mechanik wymienił go na nowy i dalej stalem w tym samym punkcie.

Zawiozłem auto do pewnego mechanika w Zielonej Gorze-miał zrobić bezpłatną diagnozę i wycenić naprawę.
Okazało się, ze po prostu paliwo zamarzło i zrobił się syf (tankowane na shellu-vpower;>)
Za spuszczenie paliwa i odpalenie auta Pan zażyczył sobie 300zł.

Jak to oceniacie?? - czy pan mnie chciał zrobić w bambuko??;> - zapłaciłem 200zł w końcu.

To była moja druga wizyta u mechanika więc pytam z ciekawości - w końcu na błedach sie człowiek uczy;)

Pozdrawiam.
jahoo_23
Nowicjusz

Miejscowość: ZG/Głogów

Re: Odmrażanie Diesla-proszę o wycenę pracy.

28 Sty 2010, 19:28

Masz wątpliwości to zawsze bierz rachunek z wyszczególnieniem cen za każdą operację i cen wymienionych części. W taki sposób każdy Cię skroi.
kmtaxi
Początkujący

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Bielsko-Biała
Auto: Mercedes W210
Silnik: 2,2cdi 143KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Koniec kręcenia liczników? Koniec kręcenia liczników?
    Z dniem 1 stycznia 2014 r. weszła w życie nowelizacja rozporządzenia Ministra Transportu w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów. Jedną ze zmian jest zobowiązanie stacji kontroli pojazdów do ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus CT
      Summer Cars Party 2009
      Fiat 500X
      MTL - Autosalon