Odpalanie na plaka

19 Lut 2015, 14:31

Witam.
Mam takie pytanie czy odpalać na plaka można aby w samochodach z sinikami o ZS czy w silniku o ZI też można ?? I jak to się robi .
Jeszcze jedno pytanie czy jak w zimne dni zamarza mi przepustnica to można ją czymś spryskać aby rozmrozić albo pomóc ???
kam123kam
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 01 01 2001

20 Lut 2015, 13:44

Jaki to silnik,marka auta,rocznik,pojemność ,moc.Bo wiesz jeśli napiszesz,że to silnik IS ,to one palą zawsze,nawet ludzi żywcem :sly:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

20 Lut 2015, 20:02

Lanos Hatchback 1.5/16V, 86 KM , 2000 rok.
Nie chodzi tutaj o mój samochód tylko tak z ciekawości pytam bo czasami ma napady że nie chce odpalić :sly:
kam123kam
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 01 01 2001

21 Lut 2015, 09:15

To jest benzynka,więc czasami na plaku odpalać można,diesle tylko na łańcuchach.Ja jednak starałbym się zlikwidować przyczynę,najszybciej w tych autach zaczynają szwankować cewki zapłonowe.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Największy rozpraszacz kierowcy? Jazda na zderzaku
    Co najbardziej rozprasza kierowców podczas jazdy? Brytyjscy kierowcy twierdzą, że jest to widoczny we wstecznym lusterku samochód, który jedzie zbyt blisko nich. Jazda na zderzaku to problem również ...