Odpali na chwilę i zgaśnie - Skoda Favorit

Odpali na chwilę i zgaśnie - Skoda Favorit

27 Sie 2010, 10:55

Aparat zapłonowy jest nowy i nowe kable tak jak pisałem jest taka sytuacja nie mogę skody odpapilć i w trakcie kręcenia rozrusznikiem wskazówkę od obrotów mam na 0. a w momencie gdy ma zamiar odpalić na chwilę w trakcie kręcenia rozrusznikiem jest około na 200 obrotów. kompletnie nie wiem co jest. Czekam na pytania dodatkowe i odpowiedzi dzięki z góry.
Ostatnio edytowany przez bongoddz, 29 Sie 2010, 21:44, edytowano w sumie 1 raz
bongoddz
Nowicjusz

Miejscowość: Dzierżoniów

Re: Odpali na chwilę i zgaśnie - Skoda Favorit

02 Wrz 2010, 20:52

Masz tam immobiliser?!Jeśli nie, to zacznij od sprawdzenia, czy wtedy gdy kręcisz jest iskra na wszystkich świecach :?: .
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Odpali na chwilę i zgaśnie - Skoda Favorit

03 Wrz 2010, 17:58

To jeszcze sprawdź moduł zapłonowy, kostkę pod stacyjką
andrzej_124
Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili