Odpali na chwilę i zgaśnie - Skoda Favorit

Odpali na chwilę i zgaśnie - Skoda Favorit

27 Sie 2010, 10:55

Aparat zapłonowy jest nowy i nowe kable tak jak pisałem jest taka sytuacja nie mogę skody odpapilć i w trakcie kręcenia rozrusznikiem wskazówkę od obrotów mam na 0. a w momencie gdy ma zamiar odpalić na chwilę w trakcie kręcenia rozrusznikiem jest około na 200 obrotów. kompletnie nie wiem co jest. Czekam na pytania dodatkowe i odpowiedzi dzięki z góry.
Ostatnio edytowany przez bongoddz, 29 Sie 2010, 21:44, edytowano w sumie 1 raz
bongoddz
Nowicjusz

Miejscowość: Dzierżoniów

Re: Odpali na chwilę i zgaśnie - Skoda Favorit

02 Wrz 2010, 20:52

Masz tam immobiliser?!Jeśli nie, to zacznij od sprawdzenia, czy wtedy gdy kręcisz jest iskra na wszystkich świecach :?: .
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Odpali na chwilę i zgaśnie - Skoda Favorit

03 Wrz 2010, 17:58

To jeszcze sprawdź moduł zapłonowy, kostkę pod stacyjką
andrzej_124
Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
    Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006