Odpowietrzenie układu paliwowego Jetta 1.9 TDI 2007

Odpowietrzenie układu paliwowego Jetta 1.9 TDI 2007

08 Kwi 2011, 17:09

WItam, mam problem z układem paliwowym. Przez przypadek zalałem diesla Jetta 1.9 TDI '07r benzyną, po tym wyczyściłem bak, wydmuchałem przewody paliwowe i wymieniłem filter paliwa. I co jakiś czas przy zapalaniu silnik nie może zaskoczyć, po paru próbach ok 3 zapala. Podejrzewam, że jest powietrze w układzie paliwowym ale nie wiem jak go najlepiej odpowietrzyć. Proszę o podpowiedzi.
Halldor
Nowicjusz

Miejscowość: Mysłowice

Re: Odpowietrzenie układu paliwowego Jetta 1.9 TDI 2007

11 Kwi 2011, 09:42

pewnie masz nieszczelność w układzie paliwowym, sprawdz wszystko jeszcze raz.
Bo po takim czasie to już dawno się powinien odpowietrzyć
tibu1
Początkujący

Miejscowość: kraków
Prawo jazdy od: 18 11 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Yaris Hybrid, bok
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      Kręcenie bączka motorem, najmłodszy kaskader motocylkowy w Polsce, Piotruś
      MINI - stylowy namiot : 3