Odprysk a szybie Trasa Konstantynów - Aleksandrów

Odprysk a szybie Trasa Konstantynów - Aleksandrów

27 Lis 2012, 19:36

Pracuję w Aleksandrowie Łódzkim i codziennie jeżdżę trasą Konstantynów - Aleksandrów. Po raz kolejny zdarzyło że coś uderzyło w przednią szybę i pozostawiło na niej odprysk. Wcześniej (w matizie i Hondzie) szyba została tak uszkodzona ze trzeba było ją wymienić. Zawsze usterki zdarzały się na tej trasie. Wcześniej myślałem że to przypadek, ale dzisiaj jechałem za samochodem którego właścicielem jest osoba prowadząca zakład naprawy szyb. Poznałem auto bo wcześniej wymieniałem u nich szybę matiza i hondy. Warsztat znajduje się w Konstantynowie. Czy komuś zdarzyła się już podobna usterka? Jestem na 99% pewny że usterka szyby jest wynikiem działania właściciela firmy bądź pracowników. Proszę o maile jeśli komuś się to także przytrafiło. hubb@tlen.pl
hubb
Obserwowany

Auto: mazda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda
    Toyota Yaris Hybrid-R, która w wersji koncepcyjnej zadebiutowała podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie, łączy zaawansowaną technologię pochodzącą z seryjnego Yarisa Hybrid, z wyczynowymi rozwiązaniami znanymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kula sferyczna dla dzieci
      Volkswagen Caddy 4MOTION, furgon w terenie
      wyścigi na quadach Polska-Niemcy, 2
      Prawidłowe zabezpieczenie bagażu w bagażniku