Odtwarzacz nie czyta płyt - cd error

Odtwarzacz nie czyta płyt - cd error

09 Kwi 2010, 21:38

witam

W moim autku słucham wyłącznie radia i wszystko jest ok ale ostatnio włożyłem płytę. Zamiast muzyki zobaczyłem komunikat cd error i płyta się wysunęła. Spróbowałem kolejnej i to samo. Sprawdziłem -naście płyt i za każdym razem jest ten sam komunikat. Czy mam uszkodzony odtwarzacz?
Lezz
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mysłowice

Re: Odtwarzacz nie czyta płyt - cd error

11 Kwi 2010, 19:31

Jakie masz radio? Ja tak miałem jakiś miesiąc temu (radio JVC). Po włożeniu płyty wyskakiwał błąd i nie chciało czytać płyt. Pomógł reset.
crasher100
Nowicjusz

Miejscowość: Opole

Re: Odtwarzacz nie czyta płyt - cd error

11 Kwi 2010, 20:05

To jest radio fabrycznie, więc niestety nic więcej o nim nie wiem.
Lezz
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mysłowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wyścigi gokartów
      Autosacrum 2006
      Nissan Patrol GR, przeprawa przez błoto i koleiny
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata