Odtwarzacz nie czyta płyt - cd error

Odtwarzacz nie czyta płyt - cd error

09 Kwi 2010, 21:38

witam

W moim autku słucham wyłącznie radia i wszystko jest ok ale ostatnio włożyłem płytę. Zamiast muzyki zobaczyłem komunikat cd error i płyta się wysunęła. Spróbowałem kolejnej i to samo. Sprawdziłem -naście płyt i za każdym razem jest ten sam komunikat. Czy mam uszkodzony odtwarzacz?
Lezz
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mysłowice

Re: Odtwarzacz nie czyta płyt - cd error

11 Kwi 2010, 19:31

Jakie masz radio? Ja tak miałem jakiś miesiąc temu (radio JVC). Po włożeniu płyty wyskakiwał błąd i nie chciało czytać płyt. Pomógł reset.
crasher100
Nowicjusz

Miejscowość: Opole

Re: Odtwarzacz nie czyta płyt - cd error

11 Kwi 2010, 20:05

To jest radio fabrycznie, więc niestety nic więcej o nim nie wiem.
Lezz
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mysłowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili