OFF_ROAd Suzuki Vitara ! Jak podniesc vitare !!

OFF_ROAd Suzuki Vitara ! Jak podniesc vitare !!

14 Paź 2009, 09:00

Witam ! Chcialbym sie od was dowiedziec jakie zalożyc sprężyny i amortyzatory do vitary Z tyłu jak i z przodu! Żeby ja podniesc i Utwardzic!
Cabalka
Nowicjusz

Miejscowość: Olkusz

Re: OFF_ROAd Suzuki Vitara ! Jak podniesc vitare !!

14 Paź 2009, 09:22

ogólnie zależy jakie opony chcesz wsadzić :wink:
polecę Ci zestaw cały Calmini, drogi ale masz wszystko potrzebne do podniesienia auta sprężyny, amory, płytę do opuszczenia przedniego mostu i nowe wahacze :wink: nie trzeba nic kombinować tylko zakładasz jedziesz an zbieżność i kąty i cieszysz się z jazdy.

jeśli nie to to zostaje podnoszenie domowymi sposobami, sprężyny od merca/samary inne amory ale wiesz to już rzeźba i nie zawsze wychodzi tak jak się chce, kąty czasem się rozjadą zupełnie , żeby tak rzeźbić to jednaj pojęcie o mechanice trzeba mieć jakietakie :mrgreen:
(myśle o podniesieniu Vitki do opon 31 cali)
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

14 Paź 2009, 11:19

ja juz dzwiglem suze tylko tylne sprezyny sa za miekkie i chcialbym zamocowac jakies twardsze bo teraz mam od skody favoritki ! i myslalem o sprezynie od lady samary albo nivy ale nie wiem czy bedzie ona twardsza ?
Cabalka
Nowicjusz

Miejscowość: Olkusz

14 Paź 2009, 11:57

od MB będą twarde
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód