Off Topic

18 Lip 2006, 10:01

Hmm nie podszedł ten temat :?
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

18 Lip 2006, 10:14

Spoko,spoko,wczoraj wrocilam z pracy o 22,20,bo mialam 2-ga zmiane i mialam za duzo czytania na tym forum i juz z braku sil nic nie pisalam. :wink:
Kiedys bardzo pociagala mnie elektryka,ale jak poznalam mojego 11 lat temu,to zarazilam sie od niego zainteresowaniami do aut i motorow.
Co roku jezdzilismy na autosalon w Katowicach (szkoda,ze juz nie ma spotka),na rozne wyscigi rajdowe i GP motorow (mam nawet zdjecia z Kedziorem,Oskaldowiczem i Wajda).Jezdzimy tez na samochodowy tuning do Kradec-Kralowe do Czech.No i coz wiecej moge napisac?Etc,etc.
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie

18 Lip 2006, 20:08

Od kiedy sięgam pamięcią to mój bardzo bliski Wujek zawsze robił koło aut, nie tylko swoich ale wszystkich z rodziny, sąsiadów itd itd...To była i jest jego pasja.Samochodów posiadał bardzo dużo i znał je na wylot.Potem zacząłem mu pomagać.Jeździłem wszędzie raz z wujkiem, raz z ojcem i tak cały czas byłem wożony.Zbierałem różne modele zabawkowych autek, czytałem prasę moto, i mając 11 lat nauczyłem się jeździć po podwórku :) , potem zacząłem chodzić na różne złoty i kręciołki, itd...
Ostatnio edytowany przez arek_89, 18 Lip 2006, 21:52, edytowano w sumie 1 raz
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

18 Lip 2006, 21:38

Ja do czasu aż nie mialem jeszcze prawka nie za bardzo intereswoalem sie autami, znaczy interesowalem sie ale nie jakos doglebnie i maniakalnie, ale nadrabialem motorami te kocham :) teraz od kad chcialem kupic auto i jak juz kupilem zaczoilem sie interesowac czterema kolkami dokladniej.
laciu
Początkujący
 
Posty: 68
Miejscowość: Siepraw

22 Lip 2006, 22:58

Arek,czemu jestes niedostepny na gg? Chcialam do Ciebie napisac i nic. :cry:
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie

22 Lip 2006, 22:59

Spoko spoko czasem tak siedze na kompie i nie właczam gadacza ale zaraz włacze :wink:
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Corolla 1.8 VVT-i Hybrid - test spalania
    To jeden z powodów, dla których najnowsza, 12. już generacja Toyoty Corolli szturmem zdobyła rynek kompaktowych samochodów, obejmując pozycję lidera w swoim segmencie. Wersja z hybrydowym napędem 1.8 ...

23 Lip 2006, 11:36

No to jak Artek przyjedzie to bedzie musiał przeczytać lekturę pt.,,forum samochodowe'' bo tych postów jest troche, chyba ze ma w tym czasie dostep do kompa.
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

23 Lip 2006, 11:54

arek_89 napisał(a):No to jak Artek przyjedzie to bedzie musiał przeczytać lekturę pt.,,forum samochodowe'' bo tych postów jest troche, chyba ze ma w tym czasie dostep do kompa.
A posty wciaz rosna :lol:
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie

23 Lip 2006, 16:25

Tak siedząc przed kompem przyszło mi takie cuś do głowy, że mogłby powstać nowy dział, w którym świeżo zarejestrowani użytkownicy mieli by obowiązek przedstawić się, napisać co ich skłoniło do rejestracji czy cos w tym stylu :roll:
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

23 Lip 2006, 18:16

arek_89 napisał(a):Tak siedząc przed kompem przyszło mi takie cuś do głowy, że mogłby powstać nowy dział, w którym świeżo zarejestrowani użytkownicy mieli by obowiązek przedstawić się, napisać co ich skłoniło do rejestracji czy cos w tym stylu :roll:
Ja,jak sie zalogowalam,to wlasnie czegos takiego tu szukalam,zeby sie przedstawic i nie znalazlam,wiec sama taki temat zalozylam.Ale przez 2 tyg.nikt nic nie pisal,wiec go wykasowalam.Mozesz najwyzej teraz Ty sprobowac.
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie

23 Lip 2006, 18:21

No ale chodzi mi o taki dział właśnie, żeby był widoczny dla wszystkich na głównej stronie.
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

23 Lip 2006, 18:28

Byl widoczny,bo byl w dziale(o ile dobrze pamietam) "o forum".Wiec kazdy go musial widziec.
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie

23 Lip 2006, 18:39

A może był faktycznie,ja nie pamiętam w każdym bądź razie (i tu proszę się nie śmiać ze sklerozy :lol: )
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

24 Lip 2006, 13:32

Noo niee,....nie martw sie-sama sie czasem z siebie smieje :wink: -sama co chwila czegos zapominam :wink:
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie

28 Lip 2006, 07:51

Czemu mój post w dziale ,,Motokacik - ladny 100nx'' zostal usuniety (tak pytam z ciekawosci :lol: ) ? Wiem, ze nienalezal on do milych ale wkurzylo mnie troche ze koles podaje link na auto a tam jakies badziewia sa :evil:
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska