Off Topic

07 Kwi 2007, 10:45

z gory przepraszam cie asiulko, i zycze wesolych, pogodnych i zdrowych swiat :D
BMW M Roadster, może kiedyś...
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 302
Miejscowość: tomaszów mazowiecki

07 Kwi 2007, 13:51

Dżentelmeńskie zachowanie :) 8)
Tuningowi diesli - NIE
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

07 Kwi 2007, 14:23

taaa.
Ale jakoś niewiele sie dowiedziałam na temat, który mnie interesuje...
Gość1392
 

07 Kwi 2007, 14:31

Może lepiej "rowera"?
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny
 
Posty: 250
Miejscowość: Poznań

07 Kwi 2007, 14:42

Jeśli tak po prawdzie sama nie bardzo wiesz na temat aut w ogóle - bo co można wiedzieć zaraz po obchodach osiemnastki - to ostatnim postem wszystkich biorących udział w dyskusji po prostu OBRAŻASZ.
Przejedź się jeszcze astrąII lub III. audi A4 i jakim tam jeszcze; przedtem wysęp od rodziców jeszcze z dwie dyszki i wtedy możesz myśleć o kupnie czegoś, o czym i tak nikt nie będzie miał pojęcia.
Trochę ostre, ale może innym coś da?
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny
 
Posty: 250
Miejscowość: Poznań

07 Kwi 2007, 20:16

ostro malken, ostro ale w sumie masz racje.Doradzamy jej, a ta jescze sie tu rzuca, studentko to nie jest czateria gdzie mozna gadac sobie z kims, klucic, przepraszac i paplac bzdury, to jest forum samochodowe, przeciez od samego poczatku mowie ze najlepszym wyborem do cholery jest panda!!! a ty mi tu jeszcze wyjezdzasz ze nic sie nie dowiedzialas na temat ktory cie interesuje.Boze, ty czytasz i nie grzmisz :twisted:
BMW M Roadster, może kiedyś...
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 302
Miejscowość: tomaszów mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyjazd na wakacje samochodem – o czym pamiętać?
    Długo wyczekiwany po okresie kwarantanny czas wakacyjnych wyjazdów w końcu nadszedł. Z uwagi na bezpieczeństwo, o wiele więcej Polaków w tym roku zdecyduje się na podróże krajowe, by zobaczyć lokalne ...
    Wady i zalety opon całorocznych / wielosezonowych
    Widzę, że trend kupowania opon tego typu utrzymuje się i z roku na rok coraz więcej kierowców decyduje się na takie opony. Postanowiłem dodać taki temat w którym każdy może napisać własne zdanie odnośnie wyboru ...

07 Kwi 2007, 22:08

Maniokin2 - ok, wypowiedziałeś się, napisałeś, że najlepszym wyborem jest panda, więc po co tu jeszcze piszesz posty skoro nie masz nic więcej do dodania? bijesz pianę tylko, idź lepiej popisać na forum dla superspecjalistycznychznawców samochodów, a nie doradzaj studentce
Malken - hmm obraziłeś się i ch...a Cię bierze ale ciągle tu piszesz, tylko nie wiadomo po co. jak napisałam na początku, szukam małego samochodu, a astra i audi z pewnością do takich nie należą, Panie Znawco. moje aspiracje mają się dobrze, u Ciebie dostrzegam niskie poczucie własnej wartości. idzie maj, możesz sobie zdać (?) maturę i studia stają się wtedy w zasięgu ręki ;]

Lukasz789 - kurcze, są właśnie bardzo podzielone opinie o roverach, jedni mówią, że super, drudzy, czyli Ty, że kicha, pośrednich nie słyszałam ;]
wiesz, te peugeoty z linków są całkiem spoko, tyle, że mają spory przebieg i nieszczególnie mi się podobają niestety... poza tym chciałabym jednak auto z klimatyzacją. ech, sama już nie wiem co mam robić, na szczęście nie muszę sie spieszyć z zakupem, ale nie moge też czekać w nieskończoność...
Gość1392
 

07 Kwi 2007, 22:11

malken, ta kobitka mnie wkurza, a ciebie? asiulko idz lepiej sie uczyc, bo studiów nie zdasz i bedziesz zbierala puszki
BMW M Roadster, może kiedyś...
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 302
Miejscowość: tomaszów mazowiecki

08 Kwi 2007, 07:40

asiulka! - Jak ja zdawałem maturę, to Ty u kandydata jakiegoś na Twojego ojca z trudem z jajka na jajko przeskakiwałaś... :twisted:
Do moich studiów nic Ci, bo takich nie jesteś w stanie zaliczyć. Bądź więc grzeczną dziewczynką i idź postać do kąta, i to już!!! 8)
Proponowane clio da Ci poczucie wyższości, bo jako diesel będzie WARCZEĆ.
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny
 
Posty: 250
Miejscowość: Poznań

08 Kwi 2007, 22:07

Jakże mi miło, że Pani, asiulko, dziękuje mi za współpracę.
A kiedy ona była w ogóle podjęta?
Przykro mi, że nie mogłem Pani zaspokoić w kwestii skombinowania i podstawienia pod miejsce zamieszkania wyimaginowanego autka...Przy takim podejściu do tematu ma Pani nikłe szanse na zakup; szuka Pani coś, czego nie ma - chyba, żeby w holu Sejmu kartkę powiesić? Biedna, podniecona, coraz bardziej skonsternowana... :D
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny
 
Posty: 250
Miejscowość: Poznań

12 Kwi 2007, 18:45

:D :lol: :evil: :roll: Panowie - idziemy się przebrać i wysuszyć ciuchy! Asiulka po prostu nas OLAŁA!!!
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny
 
Posty: 250
Miejscowość: Poznań

13 Kwi 2007, 06:34

Plakac nie bedziemy na nastepny raz juz nie pomozemy :wink:
- Ile pali twoje BMW

- 4 kapcie tygodniowo
BMW_lover
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 12

15 Kwi 2007, 12:22

to straszne.
Gość1392
 

15 Kwi 2007, 12:25

a jak, czlowiek chce pomoc, to ta sie jescze bulwersuje.
BMW M Roadster, może kiedyś...
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 302
Miejscowość: tomaszów mazowiecki

15 Kwi 2007, 13:59

asiulka! To straszne - powiadasz?
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny
 
Posty: 250
Miejscowość: Poznań