Opel Agila czy Opel Astra Classic

Opel Agila czy Opel Astra Classic

31 Sie 2010, 20:48

Witam, co sądzicie o tych samochodach i które bardziej polecacie?
www.caroutlet.pl/samochody/54241-Opel-Agila.html

http://www.caroutlet.pl/samochody/54250-Opel-Astra.html

-Miał ktoś może do czynienia z tym komisem, bo auta wyglądają nie najgorzej,ale nie wiem czy to tylko ładnie wygląda?
craxa90
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: Opel Agila czy Opel Astra Classic

01 Wrz 2010, 11:36

craxa90 napisał(a):Witam, co sądzicie o tych samochodach i które bardziej polecacie?

Wybierasz spomiędzy 2 Opli więc co można polecać? Nie wiem czy potrzebne Ci malutkie miejskie pojeżdżadło bez bagażnika (Agila) czy ciut bardziej komfortowy kompakt z całkiem sporym kufrem (Astra)? Co do tej konkretnej Astry dla mnie nie do zaakceptowania jest brak wspomagania kierownicy i 60 konny silnik, który co prawda jest nie do zabicia ale osiągi...

craxa90 napisał(a):Miał ktoś może do czynienia z tym komisem, bo auta wyglądają nie najgorzej,ale nie wiem czy to tylko ładnie wygląda?

Komis jak komis. Auta tak odpicowane, że aż w oczy szczypią. Trzeba by na żywo zobaczyć.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

Re: Opel Agila czy Opel Astra Classic

01 Wrz 2010, 13:31

W Car Outlet nie ma się co pakować,auta są picowane na sprzedaż a ceny takie że aż oczy bolą :neutral: jak chcesz Agile to jest u mnie na dzielnicy jedna do sprzedania z pewnych rąk.Ale to się odezwij na pw jak coś.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006