Opel Astra 1,7 TDI

[Opel Astra] 1,7 TDI

08 Sty 2007, 09:37

Mam 8 tys na zakup samochodu waham się między golfem a Astrą. Pwiedzcie co lepsze. Golf podobno niezawodny. Ale astra ładniejsza. Czy ktoś wie może coś o niezawodności opla. Byłby to 10-latek więc wiekowy. Czy dużo spala. Trzeba inwestować w remonty. Pozdrawiam
Remi
Nowicjusz

Re: Opel Astra 1,7 TDI

08 Sty 2007, 22:46

Według mnie lepszym wyborem Golf, sa to samochody niezawodne. Za ta cene kupisz Golfa III VR6 2.8 174 bodajże konie. :)
Pozdrawiam,
Hammond
Hammond
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie
    To drugi egzemplarz supersamochodu Lexus LFA w Polsce . Pierwszy znalazł swojego entuzjastę w Poznaniu, drugi będzie jeździł w Krakowie. Uroczyste przekazanie kluczyków do samochodu, z udziałem przedstawicieli Lexus ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rajd Barbórka
      BMW E21 - Rekin, driftowóz z Polski
      tabliczka reflektora
      Targi AutoSalon i AutoSerwis