Opel astra 2004

opel astra 2004

01 Lip 2008, 15:04

Witam!
Znalazlem w komisie astre 2004 rok, 1,6 benzyna, kombi. Przebieg 150 tys. Chca za nia 23000 zlotych. Ma nawet ksiazke serwisowa, bo jest to auto odebrane z leasingu. Czy to sie oplaca? I jeszcze jedno. Astra ma krate. Powiedzieli mi, ze moga ja legalnie zdemontowac. Czy to prawda? Nie chcialbym miec jakis nieprzyjemnosci z powodu demontazu kraty, a kupuje auto prywatnie, wiec nie zalezy mi na niej, bo Vatu i tak nie odlicze.
pozdrowienia dla wszystkich użytkowników dróg :)
kubik
Początkujący

Re: opel astra 2004

01 Lip 2008, 21:51

Jesli auto ma kratke, bo jest zarejestrowane jako ciezarowe to z tego, co wiem nie mozna jej sobie od tak po prostu zdemontowac...
Wiem,ze kiedys byly z tym problemy jesli ktos sobie chcial wyjechac za granice na przejsciu granicznym dla samochodow osobowych (formalnie jego auto z krata bylo ciezarowe)...
Ale nie wiem jak jest teraz z tymi kratkami.

Co do ceny samochodu to wydaje sie byc odpowiednia dla tego rocznika...
Ja mam Astre 2002, ale hatchbacka, z kombi nie mialem do czynienia.
Co do silnika 1,6 100km, to jest juz dosc dobra moc ;)
Spalanie rzedu 8 litrow na 100 do przezycia.
Jesli przebieg jest udokumentowany, a samochod dobrze utrzymany (najlepiej poogladac z kims, kto sie na tym zna) to tylko brac :D
Astra to samochod znakomity na polskie drogi, ma dobre zawieszenie.
Ekonomiczny i bardzo przestronny w srodku.
Moze do deski rozdzielczej mozna sie przyczepic,ale mi pasuje taka,
bo jezdze drugim juz oplem z kolei :D
Litas
Początkujący

Miejscowość: Cieszyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006