Opel Astra 3

Opel Astra 3

31 Mar 2014, 15:37

Witam.
Mam zamiar kupić opla astrę. Jest u mnie w okolicy do sprzedania z 2008 roku 1.9 150 KM z przebiegiem 207 tys. km. Cena za jaką ktoś chce sprzedać to 19 750 zł. Boję się jedynie żeby nie wpakować się w spore koszty bo przy takim przebiegu trochę części może być zużyte już. Warto kupić ten samochód z takim przebiegiem czy lepiej poszukać czegoś z mniejszym stanem?
JacoB
Nowicjusz

Miejscowość: kołobrzeg
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Obecnie brak

Re: Opel Astra 3

01 Kwi 2014, 12:24

Przebieg duży jak na auto z 2008r. ktoś musiał nim ładnie gonić bo, ja mam taka astrę z 2004r. i mam 180tys. Sprzedaje ja teraz właśnie ale, widzę za daleko mieszkasz :P Powiem ci z mojego doświadczenia ze mam ja 3 lata i jedynie co robiłem w niej to 2 razy już regenerowałem alternator i raz padł mi czujnik położenia wału dość drogo.
Cześć jestem Janusz :)
dzenx
Nowicjusz

Miejscowość: KrK
Auto: Fiat Bravo
Silnik: 1.9 JTD
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

01 Kwi 2014, 14:36

Po pierwsze trochę tanie, po drugie przebieg jak najbardziej normalny.. Auto ma już 6 lat..
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

01 Kwi 2014, 21:48

Normalny człowiek prywatnym autem zrobił by maksymalnie 150tys w 6lat ale, wiadomo jak jest ściągnięty z Niemiec lub Holandii to może mieć nawet z 300tys. Ja maks. robię rocznie 18tys. i wydaje mi sie ze to już jest dużo.
Cześć jestem Janusz :)
dzenx
Nowicjusz

Miejscowość: KrK
Auto: Fiat Bravo
Silnik: 1.9 JTD
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Jetta
      Volkswagen Eos, R-Design, Cabrio
      SsangYong Tivoli
      Wyścigi wraków, Wrak Race, VW Passat