Opel Astra coupe, czy warto?

Opel Astra coupe, czy warto?

05 Kwi 2009, 12:35

Witam
chciałem kupić pierwsze w moim życiu auto w coupe...
dysponuje środkami w wysokości 20,000 zł

jak na razie oglądałem się za oplem astrą w coupe, zwróciłem uwagę na to auto, ponieważ patrzyłem na rocznik, przebieg, silnik, wyposażenie...
interesuje mnie rocznik: 2000 - 2001
silnik: 2.0 turbo benzyna, 190 KM

ciężko dostać samochód innej marki z podobnym silnikiem, taki rocznik i z takim wyposażeniem...

proszę o porady czy to dobry wybór

znalazłem do tej pory coś takiego:

Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
deejaymg

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...
    Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami
    Jak trafić klipem reklamowym do inteligentnych odbiorców? Zbudować przekaz na pozytywnych uczuciach, wprawić w wibracje poczucie humoru i szybko zakończyć niespodzianką. Taki właśnie jest nowy, 30-sekundowy film reklamujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili