Opel Astra coupe, czy warto?

Opel Astra coupe, czy warto?

05 Kwi 2009, 12:35

Witam
chciałem kupić pierwsze w moim życiu auto w coupe...
dysponuje środkami w wysokości 20,000 zł

jak na razie oglądałem się za oplem astrą w coupe, zwróciłem uwagę na to auto, ponieważ patrzyłem na rocznik, przebieg, silnik, wyposażenie...
interesuje mnie rocznik: 2000 - 2001
silnik: 2.0 turbo benzyna, 190 KM

ciężko dostać samochód innej marki z podobnym silnikiem, taki rocznik i z takim wyposażeniem...

proszę o porady czy to dobry wybór

znalazłem do tej pory coś takiego:

Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
deejaymg

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006