Opel Astra F , 1.6 ecotec , Wysokie obroty , Pęknięty wąż

Opel Astra F , 1.6 ecotec , Wysokie obroty , Pęknięty wąż

26 Gru 2013, 23:49

Witam, mam problem z moją asterką. Mianowicie chodzi o to że po włączeniu silnika , obroty osiągały 4 tysiące obrotów lub wiecej. Czasami dochodziło aż do 7 , wtedy wyłączałem silnik. Jak próbowałem przełączyć na gaz,auto gasło. Nie ma również reakcji na dodawanie gazu. Myślałem że zablokowała się linka która łączy pedał ale zauważyłem ze przy silniku w rurce gumowej jest dziura i to dość spora.. Nie wiem od czego jest ten wąż , ponieważ nie mogę nigdzie znaleść w internecie żadnego schematu. Moje pytanie jest następujące : czy to jest powód że samochód się tak zachowuje , i jakie są ewentualne koszta. Z góry dziękuje za pomoc
kosteksc
Obserwowany

Auto: Opel Astra I
Silnik: 1.6 16v Ecotec
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...
    Jak dobrze zaplanować podróż samochodem? Jak dobrze zaplanować podróż samochodem?
    Wybierając się w dłuższą podróż samochodem powinniśmy się do niej wcześniej przygotować aby uniknąć niespodzianek w trasie. O tym jak dobrze zaplanować podróż samochodem piszemy w kilku punktach które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Suzuki GSX-R, start
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Fiat Albea
      Opel GTC Concept 2013 16
      Car audio, video 2007