Opel Astra F , 1.6 ecotec , Wysokie obroty , Pęknięty wąż

Opel Astra F , 1.6 ecotec , Wysokie obroty , Pęknięty wąż

26 Gru 2013, 22:49

Witam, mam problem z moją asterką. Mianowicie chodzi o to że po włączeniu silnika , obroty osiągały 4 tysiące obrotów lub wiecej. Czasami dochodziło aż do 7 , wtedy wyłączałem silnik. Jak próbowałem przełączyć na gaz,auto gasło. Nie ma również reakcji na dodawanie gazu. Myślałem że zablokowała się linka która łączy pedał ale zauważyłem ze przy silniku w rurce gumowej jest dziura i to dość spora.. Nie wiem od czego jest ten wąż , ponieważ nie mogę nigdzie znaleść w internecie żadnego schematu. Moje pytanie jest następujące : czy to jest powód że samochód się tak zachowuje , i jakie są ewentualne koszta. Z góry dziękuje za pomoc
kosteksc
Obserwowany

Auto: Opel Astra I
Silnik: 1.6 16v Ecotec
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Uwaga rower Uwaga rower
    Kiedy sezon rowerowy w pełni, warto wiedzieć parę rzeczy. Tym bardziej, że niektóre przepisy pozwalają rowerzystom na zbyt wiele, co naraża samego rowerzystę na niebezpieczeństwo. Ale to jest właśnie Polska - ci, którzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006