Opel Astra G 2.0 DL 82KM. Problem z turbo?

Opel Astra G 2.0 DL 82KM. Problem z turbo?

08 Lis 2016, 19:21

Witam. posiadam astre jak w temacie. Wg mnie mam problem z turbo, ale jesli sie myle prosze mnie naprostowac. Objawia to sie kupa bialego dymu, rzyganie olejem z tlumika i dzwonieniem z okolic turbosprezarki. Chcialbym sie doradzic jesli moja diagnoza jest trafna co robic, wymieniac na nowa (zregenerowana) regenerowac swoja, czy uzywke z neta badz szrotu? Nie dawno przeprowadzilem sie do poznania i nie chcialbym zeby mnie ktos naciagnal i auto chcialbym zrobic jak najnizszym kosztem, poniewaz nie mam na to budzetu a auto jest mi potrzebne. prosze o porady dotyczace naprawy i czy moja diagnoza jest trafna. kolejne pytanie to ile mniej wiecej moze kosztowac wymiana takiego turbo w tym aucie u mechanika w Poznaniu? dzieki za wszystkie odpowiedzi!
Kazik3101
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 02 2009
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Opel Astra II G
Silnik: 2.0DI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: ASTRA G 2.0 DL 82KM. PROBLEM Z TURBO?

08 Lis 2016, 20:35

Te objawy mogą świadczyc o problemach z turbosprężarką. dodatkowo możesz mieć słabą moc silnika.
Tutajmasz info o turbosprężarkach.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Lexus LS będzie miał silnik V6 Lexus LS będzie miał silnik V6
    Lexus zarejestrował w japońskim urzędzie patentowym znak towarowy "LS 350". W praktyce oznacza to, że gama jednostek napędowych przechodzącej obecnie próby drogowe nowej, piątej generacji flagowej limuzyny Lexusa obejmować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006