[Wycena] Opel Astra G

16 Sie 2015, 17:11

Hej. W planie mam rozstanie się niestety z moją 8 letnią Astra. Mam problem z jej wycena niestety. Czy jesteście mi w stanie pomóc? Moja Astra II 1.7 Cdti to auto z 2007 roku. Silnik bardzo zadbany. Wymieniany zgodnie z książką wszystkie filtry i olej. Samochód ma obecnie na liczniku 185 tys. Rozrząd wymieniony przy 150 tys. Jestem jego 2 właścicielem. Samochód kupiony w polskim salonie. Nie sprowadzany z zachodu. Stan nadwozia uważam jedynie jako dobry, ponieważ ma zarysowane bok zderzaka oraz bardzo lekko zarysowane prawy bok zaraz za tylnymi drzwiami (zdarzenia na parkingach). Nadwozie zostało w tym roku w serwisie profesjonalnie wyczyszczenie oraz naniesione warstwa ochronna na lakier także lakier eyglada jak nowy. Stan samochodu w środku uważam za bdb. Nigdy nie było palone. Nie ma również plam na tapicerce. W tym roku wymienione zostały klocki i tarcze hamulcowe oraz zawieszenie tzn. Sprężyny i amortyzatory (przod i tyl). Klimatyzacja wyczyszczenie i nabita w tym roku. W tamtym roku wymieniony sterownik i wiatrak od klimy (uległy spaleniu). Auto posiada klimatyzację ręczna. Podgrzewane i elektryczne lusterka. Elektrycznie otwierane szyby z przodu. Będę wdzięczny za każdą odpowiedz. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
Boobski
Obserwowany
 
Posty: 2
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: opel astra g
Silnik: 1.7 Cdti
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

22 Wrz 2015, 11:42

Witaj, w tych latach była robiona II jak i III. Jeśli masz II to wartość jej wynosi około 14 tysięcy.
rymaszevsky
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 56
Prawo jazdy: 31 10 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Renault Laguna
Silnik: 1.8 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

30 Wrz 2015, 11:04

Witam. Nie chce zaśmiecać forum także postanowiłem się podczepić.

Walczę ze sprzedażą swojego auta od ponad miesiąca i nie moge znaleźć kupca, podejrzewam ze mogłem źle wycenić swoje auto. Jest to astra g 1999 1.6 16v. Technicznie jest 100% sprawna. natomiast wymaga wizyty u blacharza (nadkola maja rdze, narazie delikatnie ale wiadomo zima zrobi swoje). Auto stoi bo do pracy mam blisko wiec ide piechota. Kompletny brak zainteresowania, jedynie lokalni handlarze zameczaja wrecz sms ze daja 1000 i biora w ciemno. Auto wystawilem za 3900. Czy to wporzadku biorac pod uwage ze jest rdza na nadkolach? Nie sugeruje sie otomoto bo ceny sa zanizone przez trupy z niemiec. Ile moge dostac za astre? Niechce zawyżać ceny, ale niechce też oddać jej za bezcen. Dodam ze auto ma podstawowe bajery. Elektryka, klimatyzacja sprawna.
brontokoparka
Nowicjusz
 
Posty: 17
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: opel
Silnik: x16xel
Paliwo: Benzyna

30 Wrz 2015, 12:46

Silnik może odstraszać niektórych, ale może warto by poprawić to nadkole i wystawić jako dobre blacharsko. Nie każdy orientuje sie w kosztach itd. Z resztą większość to igiełki przynajmniej wg ogłoszenia. Nie obnizaj też nadmiernie ceny, kupujący może pomyśleć że auto ma więcej wad. Bezpieczniej dać trochę wyżej z opcją negocjacji. Ty sprzedasz fure, a kupujący będzie zadowolony z rabatu.
Longhorn
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 358
Zdjęcia: 518
Miejscowość: pdk
Auto: Toyota Corolla E12 FL
Silnik: 1.4 VVT-i 97KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2006

30 Wrz 2015, 13:05

Ja wystawiłem swojego Opla (pierwszy post) za 12 900. Szału nie ma jeśli chodzi o zainteresowanie niestety. Od czasu do czasu ktoś zadzwoni., a myślę że cena jest dobra.
Boobski
Obserwowany
 
Posty: 2
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: opel astra g
Silnik: 1.7 Cdti
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bez kichania, kaszlu i łzawienia oczu w samochodzie
    Przez kilka chłodniejszych miesięcy w przewodach i zakamarkach układu klimatyzacji zdążyły zebrać się szkodliwe dla naszego organizmu zanieczyszczenia, grzyby i pleśnie. U wielu ludzi wywołują one takie nieprzyjemne reakcje ...
    Dlaczego zwolennicy hybryd wybierają Toyotę C-HR?
    Toyota C-HR Hybrid szturmem zdobyła rynek hybryd w Polsce i jest liderem aut z takim napędem. Sprawdzamy, co czyni ten samochód aż tak popularnym. Odważny crossover Pierwszą zapowiedź kompaktowego crossovera Toyoty ...