OPEL ASTRA GSI

OPEL ASTRA GSI

02 Cze 2009, 22:27

Witam serdecznie wszystkich i pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy wyśnionych aut:)Ponieważ jestem nowy witam się z Wami jeszcze raz!!!Muszę jednak zapytać czy jest ktoś kto może mi pomóc w kupnie mojego wyśnionego samochodu.Dokładnie chodzi o ASTRĘ GSI.Niestety nie jestem ani mechanikiem ani blacharzem samochodowym więc kiepsko u mnie z wiedza na ten temat a chciałbym kupić autko, którym będę jeździł a nie oglądał na parkingu lub holował do warsztatów.Chodzi o auto sportowe a wiadomo jak one nieraz są traktowane.Miałem kiedyś kadetta GSI i naprawdę strasznie polubiłem ten znaczek"GSI" i teraz znowu chciałem kupić tylko że juz astrę.Czy jest wśród Was drodzy koledzy ktoś, kto zna się na rzeczy był by w stanie mi pomóc?Ja jestem z Bydgoszczy i BARDZO PROSZĘ O POMOC !!!! Nie chcę kupić złomu dlatego zdecydowałem się poszukać kogoś kto mi pomoże,będę wdzięczny za każdy gest dobrej woli, pozdrawiam serdecznie :)
Mario31
Nowicjusz

Miejscowość: BYDGOSZCZ

02 Cze 2009, 22:47

Jezeli nie znajdziesz kogos kto Ci pomoze to uderzaj z autkiem do warsztatu-tam fachowcy sprawdza co i jak-lepiej zainwestowac 100 albo 150 pln niz potem zalowac.Wiadomo ze w takim serwisie nie sprawdza Ci wszystkiego
Honda Civic V 1.5 101 KM-93'
Renault Safrane 2.0 12V 132 KM-94'
Rover 218 TD 1.8 88 KM-94'
Rover 216 GTi 122 KM-93'
Obecnie Rover 600 SDi 2.0 105 KM
Pawkaz
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Rover 600 SDi
Silnik: 2.0 SDi 105 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

03 Cze 2009, 09:38

Wiadomo że trzeba autko prześwietlić na stacji diagnostycznej ,ale poszukuję osoby która sie się na tym zna i która po prostu ze mną po ten samochód pojedzie i która od razu będzie wiedziała gdzie zobaczyć itd.Ja jestem niestety laikiem w tych sprawach i wolę jednak z kimś to autko oglądać bo inaczej się rozmawia jak się na czymś zna a inaczej jak się tylko pasjonuje danym autem.Chodzi tutaj o zdrowy rozsądek a obawiam sie że w moim przypadku za bardzo mogą działać emocje dlatego jeśli jest ktoś z mojego miasta lub okolic BYDGOSZCZY i może się ze mna spotkać aby pogadać o tym bardzo proszę o wiadomość.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Mariusz.
Mario31
Nowicjusz

04 Cze 2009, 05:21

Ma rodzinę w Fordonie i tak się składa,że młody chłopak ma Astrę I i jest to jego pierwsze auto.Wiem też,że zapisał się w necie do jakiegoś bydgoskiego forum posiadaczy i miłośników Astr. Spróbuj poszukac tego forum,bo z tego co wiem ten chłopaczek z rodziny czerpie stamtąd całą swoją wiedzę na tema swojego auta,a nawet je naprawia!
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 27
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

04 Cze 2009, 08:24

Jasne, myślałem o tym żeby się zapisać do jakiegoś klubu muszę tylko kupić tą wyśnioną gsi:)Dzięuję za poradę i pozdrawiam serdecznie .
Mario31
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006