Opel Astra H KOMBI 2.0T

Opel Astra H KOMBI 2.0T

20 Sie 2016, 16:40

Cześć. Od razu napiszę, że jestem kobietą i na samochodach nie za bardzo się znam.
Mam propozycję kupna astry kombi 3 w wersji 2.0T 200KM z 2005r., benzyna+LPG Przebieg 190 000km. Samochód na pewno bezwypadkowy i z takim własnie przebiegiem. ( oferta jest od mojego szwagra..;) Klima jest do naprawy (podobno jakaś sprężarka czy coś takiego nie działa i trzeba ją wymienić).
To będzie mój pierwszy samochód, a na aukcjach takich samochodów prawie nie ma, więc nie wiem nawet po ile chodzą. Szwagier powiedział ze sprzeda mi za 15 000 bo jesteśmy rodziną.;)
Powiedzcie mi czy to się opłaca? Czy warto kupić samochód który żre paliwo jak oszalały? Do tego LPG, po wspaniałej ustawie przepchniętej po cichu przez nasz rząd na pewno pójdzie sporo w górę... Błagam o pomoc, bo kompletnie się na tym nie znam;/
Dodam jeszcze, że jeżeli chodzi o kupno czegoś innego to moim jedynym wymaganiem jest kombi, a budżet mam do 18tys,
Pozdrawiam i dzięki za pomoc :]
bubelas
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Opel Astra H KOMBI 2.0T

21 Sie 2016, 11:02

2,0T to jeden z lepszych silników w tym modelu (inny silnik niż w Vectrze). Trzeba zwrócić uwagę na rozrząd i ewentualnie wymienić. Wart się przyjżeć, czy nie ma amortyzatorów o zmiennej charakterystyce IDS+ (drogie są)
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006