Opel Astra H?

Opel Astra H?

25 Lip 2016, 10:24

Cześć
Szukam samochodu w benzynie/gazie, z województwa małopolskiego, najlepiej od osoby prywatnej. Na samochód mogę przeznaczyć około 15 tysi. Wpadła mi ostatnio w oko Astra H. Czy w takiej cenie uda się wybrać coś w miarę sensownego czy lepiej sobie odpuścić bo ten model za taką kwotę to tylko szrot?

Oto kilka propozycji jakie znalazłem, oceńcie proszę :)

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Oczywiście wiadomo jak w Polsce jest z przebiegiem, także tym raczej się nie kieruje..
koziou
Nowicjusz

Auto: Suzuki Swift I

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego
    Producenci samochodów przewidują, że w ciągu najbliższych lat na rynku pojawią się zaawansowane systemy zautomatyzowanego prowadzenia o znacznie szerszym działaniu niż obecnie. Jednak nowe badania pokazują, że wielu ...
    Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa
    Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego pojazdem w porównaniu do sytuacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Zafira Tourer
      Przyspieszenie gokarta
      Chevrolet Camaro, official pace car
      I etap Baja Carpathia, Małysz w czołówce, 2