Opel Astra II 2.0 DTH (100 KM) proszę o opinie

[Opel Astra II] 2.0 DTH (100 KM) proszę o opinie

13 Lut 2008, 19:44

Jak w temacie. Proszę najlepiej osoby, które miały do czynienia z ową wersją o opinię nt. auta. Głównie chodzi mi o wersje kombi. Komfort jazdy, przyśpieszenie, spalanie, awaryjność, wszystko co się da :D Z góry dziękuję.

PS. czytałem opinie na autocentrum.pl.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych

Re: Opel Astra II 2.0 DTH (100 KM) proszę o opinie

13 Lut 2008, 20:39

Witam:) Mielismy takie auto z niemiec. Wlasnie w kombi. 2001 rok. Switny samochod. Pali 4-5 litrow. Przyspieszenie jak na takie auto bardzo dobre. Jesli chodzi o awaryjnosc to po prostu sie nie psol:))) Pozdrawiam. Switne zawieszenie. Twardy jest:)
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo

Re: [Opel Astra II] 2.0 DTH (100 KM) proszę o opinie

14 Lut 2008, 11:44

Ja akurat mam Astrę II 2.0 16V benzyna, hatchback, ale i tak się wypowiem.

Dla mnie to świetne auto, jest komfortowe i ergonomiczne, naprawdę jest to super wybór. Ta wersja, która Cię interesuje to dodatkowo diesel, więc dojdzie w tym wypadku jeszcze ekonomia.
damczer
Początkujący

19 Lut 2008, 15:07

ok dzięki za info :) Aha jeszcze przeczytałem gdzieś na forum ze ten silnik jest trochę awaryjny i bardzo czuły na jakość paliwa. I tu rodzi się pytanie czy warto inwestować (zamierzam tankować na stacjach przy marketach albo na stacji "Jet")?? Z góry dzięki za odpowiedzi.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych

20 Lut 2008, 18:45

witam cie kolego mam vectre b z tym silnikiem jezdze 2 lata nic sie nie dzieje i mozesz wszedzie lac rope nic mi sie nie dzieje a co do przyspieszenia to u mnie jest przymulony na 1 i 2 biegu a jak wejdzie w obroty to przecinak . pozdrawiam
siema
placio_bmc
Nowicjusz

Miejscowość: śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006