Opel Astra II do 8 tys ??

Re: Opel Astra II do 8 tys ??

12 Gru 2014, 17:12

AntonioC napisał(a):Mam Astrę II 2000 rok, 1.6 8v 75 km

A jakie odnotowałeś spalanie w mieście / trasa ?

AntonioC napisał(a):przymierzałem się do sprzedaży to bardzo wątpiłem w to, że dostane za to autko nawet 8 tys, celowałem tak w 7 - 7,5k przy dobrym wietrze.

Wycofałeś się z sprzedaży, czy już pozbyłeś się samochodu :) Jak jeszcze nie, to ja byłbym zaineresowany, ale to już inny wątek :D
Jav
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Poznań
Prawo jazdy od: 01 09 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Citroen Saxo / VW Transp. T5
Silnik: 1.2 / 1.9 TDI 2005r
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

12 Gru 2014, 17:52

łysy30 napisał(a):Użytkownik szybki przekonywał mnie kiedyś, że Avensis 2,0 palił mu w mieście 7,6 l/100km czyli tyle samo, co moje byłe auto - Ibiza 1.4 16v (segment B). Nie do końca w to wierzyłem, ale z drugiej strony czemu miałby kłamać? :) Odnośnie ogólnej trwałości trudno coś Avenowi zarzucić, jeździ takim mój kuzyn (tyle, że ma diesla) i bardzo go sobie chwali.

Powtórzę może :D ja te autka używam jako woły robocze... do jutra zrobię pewnie avenem1 około 500km gdzie w tamtym tygodniu zrobiłem około 3tyś. i tankuje je zawsze do pełna. Generalnie na pb spalanie to 7-8l gdzie 8 już jest tak szybkawo jeżdżone a lpg około 8-10l ale żeby przekroczyć 10 trzeba się postarać. Co do reszty wiadomo ... serwis i tyle...

Dodam że też testowałem avena1 z dieslem d4d może i mniej pali ale są to różnice około 1l więc szkoda ryzyka.

Możecie mi wierzyć lub nie używałem różnych aut w poszukiwaniu taniego środka transportu ze względu na pracę i aven1 2,0 wygrywa w wielu kwestiach. Nie dyskutuje tu o wyglądzie dziadkowym ale myślę o komforcie, przyśpieszeniu, spalaniu no i serwisie.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

14 Gru 2014, 11:58

Czesc, przegladam wlasnie nissany p12 stosunkowo niska cena do wygladu, za 8-9 kola są rzekomo zadbane egzemplarze. Czy ktos wypowie sie na temat tego modelu ? ;)
daro1395
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 11 2014
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam

14 Gru 2014, 12:05

Złom. To Laguna II w innej budzie
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006