Opel Astra II do max. 4700zł

31 Sie 2014, 19:28

Ale g.. wszystkich obchodzi co widziałeś. To sie zajmij handlem jak Ci tak dobrze idzie wyszukiwanie aut za pół ceny.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

31 Sie 2014, 19:31

Teraz ja powinienen dać tobie ostrzeżenie. Ale nie mogę ze względu na brak funkcji moderatora.
Wiktor44
Początkujący
 
Posty: 154
Prawo jazdy: 12 08 2014
Auto: Citroen C5 I
Silnik: 2.0 Benzyna
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

31 Sie 2014, 19:56

Zgodzę sie , znajdziesz astrę 2 za 5500-6000 zł ale z silnikiem 1,6 16V palącym 2 litry oleju na 1 tys km lub diesla 2,0 z wtryskami i dwumasą do roboty . Fakt , są takie astry dwójki i z zewnatrz całkiem nieźle wyglądają bo maja ocynk ( niestety oprócz podłogi i progów podobnie jak punto 2 ).
Natomiast doprowadzenie ich silników do normalnego stanu to 3 klocki minimum .
Astra 2 w dobrym stanie z silnikiem 1,6 8V bez lpg z 98 roku do delikatnych poprawek typu tarcze hamulcowe , amortyzatory to koszt 7500 zł .
marco84
Początkujący
 
Posty: 227
Miejscowość: Nowy Sącz
Auto: Fiat Punto 2
Silnik: 1,2 8V 60 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

01 Wrz 2014, 06:05

Ostatnio pisałem że oglądałem Astre II 2.0 w dieselku 2000rok za 4k,na pierwszy rzut oka auto ok ale jak sie okazało sprzedający mieszka blisko mojego kolegi i po głebszej rozmowie wyszło że auto to skarbonka.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...
    Stacja tankowania wodoru w Belgii
    Belgia dołączyła do stale rozrastającej się europejskiej sieci stacji tankowania wodoru. Pierwsza publiczna stacja została uruchomiona na terenie Toyota Motor Europe w Zaventem pod Brukselą. To wydarzenie otwiera Toyocie ...