Opel Astra II - Ocena kilku ofert

Opel Astra II - Ocena kilku ofert

29 Maj 2010, 09:21

Witam.

Zamierzam w najbiższym czasie kupić konkretny model auta ,którym jest Astra II w Hatchback'u. Mając nieco ograniczony budżet (12 000,- zł ) rozglądam sie za roczikiem 98-99 w benzynie o pojemnosci do 1600 cm3.

Przechodząc do rzeczy chciałem spytać expertów o opinie do kilku ofert, oto one:

1)

[link wygasł]

2)

[link wygasł]

3)

[link wygasł]

Z góry dziekuje za wszystkie podpowiedzi.
Ostatnio edytowany przez Septim, 29 Maj 2010, 19:01, edytowano w sumie 1 raz
Septim
Nowicjusz

Miejscowość: Dz-wo

Re: Opel Astra II - Ocena kilku ofert

29 Maj 2010, 16:04

Po pierwsze to bierz model 5 drzwiowy, wygodniejszy jest no chyba że nie będziesz ludzi woził tylko sam jeździł, a co do reszty to powiem że samochód jest dobry i przedewszystkim ekonomiczy, wiem bo sam mam taką astrę 1.6 16v 98r i nie narzekam tyle że w kombi także w hatchback'u będzie szedł lepiej, blacha ocynkowana i nigdzie rdzy nie widać jedynie na tylnym nadkolu coś próbowało wychodzić to zamalowałem, także zajrzyj tam jak będziesz kupywał. Z zawieszenia jestem zadowolony, nie tłucze się ani się nie psuje od razu jak w tych wielowahaczowych. Tak przy 230tys wywaliło mi uszczelkę pod głowicą a tak poza tym problemów nie ma. A i jak to ople bierze olej ale to normalne.
;)
maniuch
Nowicjusz

Miejscowość: z daleka

29 Maj 2010, 17:13

1.Wydaje mi sie że zderzak ma troche inny odcień lakieru i wogóle przód chyba bity był.
2.No ten ciekawie wygląda,ma nawet klime,auto jest sprowadzone a więc do ceny musisz doliczyć jeszcze opłaty rejestracyjne max.1500zł.
3.Albo mi sie wydaje albo jak są fotki centralnie boku to z lewej strony auta z tyłu ma inny odcień lakieru.

Ja bym brał 2 ale troche przekroczy Twój budżet.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

29 Maj 2010, 18:17

Ta czerwona trochę drogo jak na 98, bo chyba nawet opłacona nie jest? No chyba, że to typowa igiełka.

Ja tam bym się pokusił o tą 3, jeśli wierzyć temu co pisze sprzedawca to fajne autko za niewielką kasę. Trochę się wydaje jakby zderzaki były ciemniejsze, ale zdjęcia potrafią płatać figle, trzeba widzieć na żywo.

[link wygasł] Ta jest też ciekawa, tyle że 1.8, ale te 15 koników więcej na pewno robi różnicę.
Sam bym się pokusił ale szukam czarnej ewentualnie srebrnej.
Korczus
Początkujący

Miejscowość: Leszno
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes B klasa - FLEET MARKET 2011
      Mitsubishi Lancer Evolution, 3
      Skoda 100S, Skoda 105
      VERVA Street Racing 2010