Opel Astra II Vauxhall

Opel Astra II Vauxhall

08 Sie 2006, 18:31

Witam
Jestem nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu piszę tego posta. Mam możliwość kupna takiego samochodu:
OPEL ASTRA 2004 1.7DTI KOMBI 22.000KM
-Przebieg tylko 22.000 km
-Książka
-Klimatyzacja
-ABS
-2 poduszki powietrzne
-Napinacze pasów
-El. szyby
-Wspomaganie
-Sterowanie radiem przy kierownicy.
-Radio z CD
Wyceniony na 28000, sprowadzony z Anglii, trzeba ponieść wszystkie opłaty dodatkowo.
TERAZ MOJE PYTANIA:
1. Czy cena jest ok, czy za wysoka.
2. Czy są jakieś problemy z tym że kierownica, pedały itd przełożono na lewą stronę. Czy ma to jakiś wpływ na jazdę autem(szybciej może się coś popsuć)?
3. Ile może kosztować wymiana licznika, bo jest pewnie w milach, jak i przeprogramowanie komputera bo przebieg pokazuje w milach.
4. Czy ta wersja(angielska) różni się czymś (oprócz tego że kierownica z prawej itd) np. jakaś wersja silnika itp od normalnej Astry
Proszę o wypowiedzi
Pozdrawiam
marlon23
Nowicjusz

Miejscowość: RUDNIKI
0

Re: Opel Astra II Vauxhall

08 Sie 2006, 20:25

marlon23 napisał(a):Wyceniony na 28000, sprowadzony z Anglii, trzeba ponieść wszystkie opłaty dodatkowo.
TERAZ MOJE PYTANIA:
1. Czy cena jest ok, czy za wysoka.
2. Czy są jakieś problemy z tym że kierownica, pedały itd przełożono na lewą stronę. Czy ma to jakiś wpływ na jazdę autem(szybciej może się coś popsuć)?
3. Ile może kosztować wymiana licznika, bo jest pewnie w milach, jak i przeprogramowanie komputera bo przebieg pokazuje w milach.
4. Czy ta wersja(angielska) różni się czymś (oprócz tego że kierownica z prawej itd) np. jakaś wersja silnika itp od normalnej Astry
Witam,
Myślę, że cena nie jest aż tak atrakcyjna jezeli było by to auto orginalnie z kierownicą po lewej stronie to było by warte uwagi. Jeżeli chodzi o przełożenie kierownicy to czasem jest to robione na szybko i nie dokładnie :cry: no chyba że to jest zrobione profesjonalnie to wtedy nie maa żadnego wpływu na jazdę.
AD.3 Może to kosztować około 1tyś. a w swerwisie przypuszczam że sporo więcej.
AD.4 Różni sie to przeważnie kierownicą i trochę innym wyposażeniem reszta to jest to samo.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
0

08 Sie 2006, 21:35

ArteK dobrze mówi.
dolicz jeszcze około 8 tyś zł za przeróbkę-to nie wiem czy to się opłaca.
a tu poszukaj takiego autka i porównaj ceny.
[link wygasł]
8)
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam
0

08 Sie 2006, 21:40

grzestv Kierownica, pedały są przerobione. Zostaje tylko licznik gdyby mi nie pasował, i taki bajer jak sterowanie wszystkimi szybami po stronie pasażera.
marlon23
Nowicjusz

Miejscowość: RUDNIKI
0

08 Sie 2006, 23:31

ja i tak takowego bym nie kupił.przeróbka to nie wykonanie fabryczne.
ps.no to dojdzie jeszcze zakupienie boczków i przełożenie elektryki (u mnie koszt około 1000)
8)
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006